Úvod Šport Basketbal: „V príprave sme spravili dobrú prácu. Je čas to ukázať v...

Basketbal: „V príprave sme spravili dobrú prácu. Je čas to ukázať v dôležitých zápasoch,“ hovorí tréner Čajok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Sezóna 2019/2020 slovenskej basketbalovej extraligy žien začína! Piešťanské Čajky do nej vstúpia domácim dvojzápasom, keď v sobotu privítajú v Diplomat aréne nováčika súťaže Dubček Bratislava a v nedeľu budú hostiť košické Young Angels Mamma Mia1 download.

Čajky majú za sebou sedemtýždňové prípravné obdobie, počas ktorého odohrali sedem prípravných zápasov s bilanciou päť víťazstiev a dve prehry Sandol Gothic download. Svoj pohľad na práve skončenú prípravu nám poskytol tréner Čajok Richard Kucsa: „S prípravou som spokojný aj nespokojný zároveň. Nespokojnosť je hlavne kvôli zdravotným problémom, ktoré nás celú prípravu sprevádzali 미래에셋 증권 hts 다운로드. Výsledkovo aj herne to bolo prijateľné, dievčatá spravili kus dobrej roboty a teraz začína čas to ukázať aj v dôležitých zápasoch.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ako spomenul kouč Piešťan, Čajkám sa v príprave nevyhli zdravotné problémy, ktoré značne narušili tréningový i zápasový proces Download Android Studio 2.0. „Narušené to bolo od základov, nebolo to vôbec ideálne, ale prispôsobili sme sa situácii. Žiaľ ešte stále nemáme želaný stav,“ skonštatoval Kucsa, ktorý aktuálne na dlhšiu dobu nemôže počítať s Jessicou Lubin, Tatianou Bábikovou a Simonou Majtásovou Kung Fu Panda 3.

Extraligu odštartujú doma

Už cez víkend čaká Piešťanské Čajky štart extraligy a to hneď dvojzápasom na domácej palubovke Download the dart editor. V sobotu Čajky privítajú nováčika súťaže Dubček Bratislava a v nedeľu budú hostiť Young Angels Košice. „Tešíme sa, že začína extraliga, a že ju odštartujeme dvojzápasom v domácom prostredí 안드로이드 다중 다운로드. Dubček Bratislava je nováčik, v podstate nemajú čo stratiť. Od Košíc očakávam, že ukážu progres a väčšiu kvalitu po nazbieraných skúsenostiach z minulej sezóny jackson. Určite to pre nás pre nás nebude jednoduché,“ doplnil tréner Piešťan.

Do tímu Piešťan pribudlo pred novou sezónou šesť nových hráčok movie company. Konkrétne Slovenky Katarína Tetemondová a Terézia Sailerová, Američanka Jessica January, Chorvátka Matea Tadić, Kanaďanka Yasmine Bidikuindika a Švédka Danielle Hamilton-Carter Free mp3new quick download. „Určite sú prínosom pre družstvo, niektoré sa adaptovali rýchlo, u niektorých to ešte trvá. Je to takmer polovica družstva takže k úplnej spokojnosti je ešte potrebný čas,“ povedal na margo nových posíl R. Kucsa.

Piešťanské Čajky sa v tejto sezóne okrem extraligy a Slovenského pohára predstavia aj v dvoch medzinárodných súťažiach Stredoeurópskej lige CEWL, kde budú obhajovať titul a Európskej basketbalovej lige žien EWBL. Aj tento rok bude mať tím z kúpeľného mesta tie najvyššie ambície. „Prial by som si v slovenských súťažiach postúpiť do finále a v EWBL a CEWL vybojovať účasť na Final Four,“ dodal Kucsa.

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA