Úvod Šport Hokej: Siedmaci HK Havrani opäť s presvedčivým víťazstvom

Hokej: Siedmaci HK Havrani opäť s presvedčivým víťazstvom

Súťaž hokejistov žiakov pokračovala ďalším kolom počas posledného septembrového víkendu, v ktorom sme sa stretli s Levicami. Tradične si dobre počínali siedmaci, ktorí suverénne zvíťazili windows 7 hyper-v. Kadeti mali súperov nad svoje sily. Dorastenci opäť podali výborné výkony, avšak výsledkovo tesne prehrali.

Ilustračné foto

5.ŠHT

HK Havrani – HK Levice 2:12 (Mišík K., Hlaváč)

Dnes sa nám opäť nepodarilo zachytiť úvod stretnutia a po prvej tretine sme prehrávali 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. Súper nás predčil vo všetkých činnostiach.

Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

7.ŠHT

HK Havrani – HK Levice 11:3 (Habda 4, Smetana 2, Belica, Stanek, Sučič, Ondria, Imriška)

Bol to náročný zápas 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Všetci hráči chceli pokračovať vo výbornom výkone z predošlých stretnutí. Súper mal lepší vstup do zápasu. My sme sa doň dostali až po prvých góloch 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Teší nás ďalšia výhra, ale musíme popracovať na nedostatkoch a zlých návykoch.

8.ŠHT

HK Levice – HK Havrani
9:0 (5:0,1:0,3:0)

Domáci od začiatku stretnutia diktovali tempo hry a o svojom víťazstve rozhodli prakticky už v prvej tretine html Automatic download. V druhej časti hry sme dokázali s domácimi držať krok. V závere však súper ešte navýšil skóre a zaznamenal zaslúžené víťazstvo, k čomu mu treba športovo pogratulovať 음식이미지 다운로드.

Liga kadetov

Hamuliakovo – HK Havrani 13:2 (Končír, Moravčík)

Po prvej vyrovnanej tretine sme si zápas prehrali za osem minút 헬로카봇 노래 mp3 다운로드. Neskôr sme sa už na súpera nedokázali dotiahnuť. Mrzí zranenie Matúša Vlhu, ktorému prajeme skoré uzdravenie.

Slovan Bratislava – HK Havrani 15:1 (Tomášik)

Súper nás predčil vo všetkých činnostiach a bol jednoznačne lepší 박스헤드 다운로드. Máme na čom pracovať.

1.liga dorastu

HK Havrani – HC Topoľčany 1:2pp (Sapák)

Tešia nás prvé sezónne body, avšak mrzí nás,že sme nezískali všetky WindowsXp Minesweeper. Boli sme lepším mužstvom vo všetkých činnostiach. Chlapci si zaslúžia pochvalu.

HK Havrani – HK Partizánske 1:2 (Hupko)

Vo vyrovnanom zápase si súper priklonil víťazstvo na svoju stranu v závere zápasu 블로그 다운로드.