Hokej: Siedmaci HK Havrani opäť s presvedčivým víťazstvom

Súťaž hokejistov žiakov pokračovala ďalším kolom počas posledného septembrového víkendu, v ktorom sme sa stretli s Levicami. Tradične si dobre počínali siedmaci, ktorí suverénne zvíťazili. Kadeti mali súperov nad svoje sily. Dorastenci opäť podali výborné výkony, avšak výsledkovo tesne prehrali.

Ilustračné foto

5.ŠHT

HK Havrani – HK Levice 2:12 (Mišík K., Hlaváč)

Dnes sa nám opäť nepodarilo zachytiť úvod stretnutia a po prvej tretine sme prehrávali. Súper nás predčil vo všetkých činnostiach.

7.ŠHT

HK Havrani – HK Levice 11:3 (Habda 4, Smetana 2, Belica, Stanek, Sučič, Ondria, Imriška)

Bol to náročný zápas. Všetci hráči chceli pokračovať vo výbornom výkone z predošlých stretnutí. Súper mal lepší vstup do zápasu. My sme sa doň dostali až po prvých góloch. Teší nás ďalšia výhra, ale musíme popracovať na nedostatkoch a zlých návykoch.

8.ŠHT

HK Levice – HK Havrani
9:0 (5:0,1:0,3:0)

Domáci od začiatku stretnutia diktovali tempo hry a o svojom víťazstve rozhodli prakticky už v prvej tretine. V druhej časti hry sme dokázali s domácimi držať krok. V závere však súper ešte navýšil skóre a zaznamenal zaslúžené víťazstvo, k čomu mu treba športovo pogratulovať.

Liga kadetov

Hamuliakovo – HK Havrani 13:2 (Končír, Moravčík)

Po prvej vyrovnanej tretine sme si zápas prehrali za osem minút. Neskôr sme sa už na súpera nedokázali dotiahnuť. Mrzí zranenie Matúša Vlhu, ktorému prajeme skoré uzdravenie.

Slovan Bratislava – HK Havrani 15:1 (Tomášik)

Súper nás predčil vo všetkých činnostiach a bol jednoznačne lepší. Máme na čom pracovať.

1.liga dorastu

HK Havrani – HC Topoľčany 1:2pp (Sapák)

Tešia nás prvé sezónne body, avšak mrzí nás,že sme nezískali všetky. Boli sme lepším mužstvom vo všetkých činnostiach. Chlapci si zaslúžia pochvalu.

HK Havrani – HK Partizánske 1:2 (Hupko)

Vo vyrovnanom zápase si súper priklonil víťazstvo na svoju stranu v závere zápasu.