Connect with us

Šport

Jarný beh okolo Sĺňavy už v sobotu

Published

on

Reklama

Je najvyšší čas začať trénovať. Obľúbené podujatie, ktoré naposledy prilákalo viac než stovku bežcov, sa uskutoční aj na jar. Príjemných 12 km okolo Sĺňavy si môžete zabehnúť už v sobotu 5. apríla o 11.00 h.

[singlepic id=48393 w=520 h=340 float=center]

Reklama

Pavol Michalčík z AŠK Grafobal Skalica stále čaká na súpera, ktorý pokorí jeho traťový rekord z roku 2010. Kolečko od Dina, cez hať, okolo vodnolyžiarskeho areálu smerom ku Krajinskému mostu a potom po hrádzi opäť na miesto štartu najrýchlejšiemu mu vtedy trvalo 39 minút a 55 sekúnd. Tento bežec zvíťazil aj na poslednom jesennom behu s časom 41 minút a 56 sekúnd, pričom len 3 sekundy stratil na víťaza domáci pretekár Martin Vrábel. Víťazkou ženskej kategórie sa stala členka domáceho atletického oddielu Družba Piešťany Terezka Beitlová v čase 49 minút a 59 sekúnd.

REKLAMA:

Reklama

Monitoring_dirofilaria_pes

Behu sa celkovo sa zúčastnilo 144 pretekárov, z toho v hlavnej kategórii ich bolo 103. Skorá jar určite láka na rekreačné behanie aj ďalších. Ak sa chcete Jarného behu okolo Sĺňavy zúčastniť aj vy, je najvyšší čas začať trénovať.

(red)

Populárne články