Hokej: V štvrťfinále 1. ligy Piešťanci vedú už 2:0

V pondelok 13. februára hostili hokejisti ŠHK 37 Piešťany v druhom štvrťfinálovom zápase 1. ligy družstvo z Detvy. Podobne ako včera sa i dnešný zápas skončil jednoznačným výsledkom pre domácich. Do Detvy sa teda séria sťahuje za stavu 2:0 pre Piešťany.

[singlepic id=25457 w=320 h=240 float=left]Hoci v prvom dejstve Piešťanci prestrieľali súpera 16:6 gól sa im streliť nepodarilo. Diváci tak na prvú možnosť tešiť sa z gólu v sieti súpera museli čakať až do úvodu druhej tretiny, keď  sa po tridsiatichôsmych sekundách podarilo skórovať Branislavovi Jánošovi. Druhý gól pridal o 5 minút Matej Mišura. Na začiatku trtieho dejstva zvyšoval už na 3:0 Jozef Haring a sedem minút pred koncom stretnutia uzavrel na 4:0 opäť Matej Mišura.

Ďalší štvrťfinálový zápas je na pláne vo štvrtok 16. februára na ľade Detvy.