Úvod Novinky Hokej: Reprezentácia sa pred majstrovstvami sveta pripravuje v Piešťanoch

Hokej: Reprezentácia sa pred majstrovstvami sveta pripravuje v Piešťanoch

REKLAMA

Slovenská hokejová reprezentácia trénuje pred prípravným dvojzápasom proti Česku v Piešťanoch. Trénerovi Craigovi Ramsaymu sa na zraze v utorok 23 appscan. apríla hlásili aj posily z NHL. Družstvo posilnili pribudli obrancovia Christián Jaroš z Ottawy Senators a Andrej Sekera z Edmontonu Oilers.

Na zápasy v Trenčíne a Nitre majú byť tiež k dispozícii útočníci Tomáš Tatar z Montrealu Canadiens a Richard Pánik z Arizony Coyotes 직쏘 랜섬웨어 다운로드. Do družstva sa zaradili aktuálne i brankár Marek Čiliak z Brna a hráči z Tipsport extraligy. Reprezentáciu posilnili útočníci Samuel Buček, Róbert Lantoši z Nitry a Mário Lunter a Tomáš Zigo z Banskej Bystrice hanyoung hymn sheet music.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Po dvojzápase v Rakúsku v aktuálnom kádri pripravujúcom sa na majstrovstvá sveta skončili útočníci Michal Chovan, Rastislav Špirko, Lukáš Cingel a Martin Bakoš 향수 영화 다운로드. V príprave nepokračujú ani obranca Michal Sersen a brankár Andrej Košarišťan. Podľa generálneho manažéra Miroslava Šatana vyberajú okrem kvality do zostavy hráčov aj podľa toho, na akú úlohu sú súci 레디부스트 다운로드.

Účasť na šampionáte prisľúbili tiež obranca Erik Černák z Tampy Bay Lightning a útočník Marko Daňo z Winnipegu Jets. Do prípravy sa majú zapojiť v záverečnej fáze na budúci týždeň v Poprade Tong Memories. Ďalšou posilou by mal byť Martin Marinčin z Toronta, ktorého družstvo prehralo v prvom kole play off NHL 3:4 na zápasy s Bostom, kde pôsobí Jaroslav Halák a Zdeno Chára 스톤스프 다운로드.

Tréning sledovali z hľadiska aj piešťanské hokejové nádeje z HK Havrani gta3 5 드롭박스 다운로드.


-th- Foto a video: -mč-

REKLAMA