Úvod Aktuality Bolerázska priehrada – Pátrajú po nezvestnom, zatiaľ neúspešne

Bolerázska priehrada – Pátrajú po nezvestnom, zatiaľ neúspešne

REKLAMA

Bolerázska priehrada sa zrejme stala miestom nešťastnej udalosti. Včera vykonávali na priehrade pátranie aj potápači. Zatiaľ bezvýsledne 너의 이름은 더빙 다운로드. Polícia mieni v pátraní pokračovať dnes.

„V sobotu zavolal na policajnú tiesňovú linku muž, ako na Bolerázskej priehrade vidí topiacu sa osobu, ktorá následne zmizla pod hladinou 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Bolo zahájené pátranie, avšak bezvýsledne. Na brehu priehrady sa našlo šatstvo aj s osobnými vecami, no bez dokladov, ktoré by pomohli identifikácii,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave song as a minus.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

V pondelok 22. apríla nahlásil muž z Bratislavy na Obvodnom oddelení PZ Trstín  nezvestnosť svojho brata. „V sobotu nájdené šatstvo identifikoval  ako veci patriace bratovi it to GomPro. V utorok 23. apríla bola od 9. hodiny vykonávaná rozsiahla pátracia akcia za účasti policajtov poriadkovej polície, kriminálnej polície, poriečneho oddelenia policajného zboru spolu s potápačmi a člnom Frog King Snow. Do pátrania sa zapojili aj trnavskí hasiči s člnmi, záchranári z Gabčikova a technikou a služobné a záchranárske psy. Vykonanou pátracou akciou sa nezvestného muža zatiaľ vypátrať nepodarilo Official donggang download. Polícia bude v pátraní po 65 ročnom Bratislavčanovi pokračovať aj  v stredu,“ povedala M. Kredatusová.

-red- Zroj a foto: KR PZ v Trnave

REKLAMA