Hokej: Piešťany zdolali doma Skalicu

Piešťanskí extraligoví hokejisti privítali v 20. kole na domácom ľade v piatok 16. novembra Skalicu. Prvý vzájomný zápas skončil suverénne v prospech Havranov 8:2, druhý vyhrali Skaličania 3:2 po samostatných nájazdoch. Tretí priniesol ešte futbalovejší výsledok. Havrani vyhrali 2:1.

[singlepic id=37312 w=520 h=340 float=center]

Vedenia sa ujali domáci zásluhou Jakuba Ručkaya v deviatej minúte. Do konca tretiny ešte ešte zvýšili svoj náskok. Na 2:0 upravoval minútu pred koncom tretiny Václav Stupka.

Druhá tretina priniesla vyrovnaný hokej, avšak bez gólov. N začiatku tretej Skaličania znížili v presilovke na 2:1, avšak viac sa im už zo zápasom nepodarilo urobiť. Piešťanci ďalšie dve  oslabenia ustáli a v závere nepustili hostí na dostrel Tomekovej bránky. Takmer 2500 divákov sa tak mohlo spolu s hokejistami radovať z výhry 2:1.