Hokej: Havrani prehrali v Martine po nájazdoch

Piešťanskí hokejisti cestovali v stredu 14. novembra na zápas 19. kola do Martina ako favorizované mužstvo.

[singlepic id=36077 w=550 h= float=center]

Skóre ako prvý v 14. minúte otvoril  Henrich Ručkay, po asistencii Michala Peška. Havranom sa darilo aj na začiatku druhej tretiny, keď druhý gól Piešťancov strelil Martin Chylo, opäť po prihrávke Michala Peška. V závere druhej tretiny sa domácim podarilo znížiť na 1:2.

Vyšiel im aj úvod posledného dejstva, keď na 2:2 vyrovnal Tomáš Petruška. Do konca riadnej hracej doby už žiaden gól nepadol a tak nasledovalo predĺženie. V ňom si brankári udržali čisté štíty. Rozhodnutie museli priniesť samostatné nájazdy.  Martinčan Petruška hneď prvý premenil. Jakub Ručkay nedal. Potom neuspel domáci Michal Važan, ale ani Piešťanec Samir Saliji. Definitívnu bodku za zápasom dal domáci Jaroslav Markovič. Martin tak po nájazdoch vyhral 3:2.

Autor: db Foto: T. Hudcovič