Hokej: Piešťanci prehrali s Duklou tesne 1:2

Druhý prípravný zápas pred extraligou hrali piešťanskí hokejisti opäť doma. V piatok 10. augusta privítali vo svojej hale minuloročných semifinalistov extraligy z Dukly Trenčín. Duel s nádychom susedskej rivality skončil napokon 1:2 v neprospech domácich.
Necelých osem stoviek divákov si na prvý gól muselo počkať až na úplný záver prvej tretiny. Žiaľ sekundu pred jej koncom sa rozvlnila domáca sieť, keď skóroval Trenčan Jakubek po asistenciách Fila a Bednára. Druhý gól padol na konci tridsiatejôsmej minúty. Jeho strelcom bol Šišovský z Trenčína. Piešťanci však dokázali bleskurýchle odpovedať a o pol minútu znížili z hokejky Melicháreka na 1:2. V tretej tretine sa už skóre nemenilo a Trenčania teda zvíťazili.
Ďalší prípravný zápas budú hrať piešťanskí hokejisti vonku. V utorok 14. augusta o 17:00 h sa stretnú s ďalším extraligovým klubom HK Nitra.

Autor: db Ilustračné foto: ht