Úvod Šport Hokej: Havrani začali sezónu dvomi víťazstvami a vedú tabuľku

Hokej: Havrani začali sezónu dvomi víťazstvami a vedú tabuľku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanskí hokejisti majú za sebou úspešný vstup do novej extraligovej sezóny. Minulý týždeň zvíťazili v prvom zápase v Skalici a potom v nedeľu doma zdolali Žilinu webfont of Sharing Myeongjo. Po dvoch zápasoch sú so šiestimi bodmi na čele extraligovej tabuľky o skóre pred Trenčínom a Banskou Bystricou. Práve s ňou ich čaká v utorok 15 Ubuntu desktop download. septembra vzájomný duel na ihrisku pod Urpínom a  potom v piatok 18. septembra Havrani privítajú doma Nitru.

Foto: Laco Duračka
Foto: Laco Duračka

V Skalici strelil prvý extraligový gól v týme Havranov Jozef Tibenský v jedenástej minúte prvej tretiny 오라클 10g 32 bit 다운로드. O chvíľu na to zvýšil na 2:0 Jozef Balej. Domácim sa však podarilo vyrovnať ešte do prestávky. O všetkom rozhodla druhá tretina, ktorú Havrani vyhrali 3:1 hp 로드러너 다운로드. Gólovo sa presadili Balej, Brancis a Filo. Tretia tretina bola bezgólová a tak Piešťanci zvíťazili 5:3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V prvom zápase sezóny na domácom ľade, privítali Havrani v nedeľu 13 Smash Bros. septembra Žilinu. Základ úspechu položili Piešťanci v prvej tretine, ktorú vyhrali po góloch Hrehorčáka a Ručkaya 2:0.

v 29. minúte znížil Adrián Lipovský, avšak hokejisti ŠHK 37 odpovedali už o 15 sekúnd, keď sa presadil Jakub Šimíček 크롬 사이트 다운로드. Žilinčania znížili necelé dve minúty pred koncom druhej tretiny na 3:2.

V poslednom dejstve však už padol iba jediný gól a to z hokejky Jakuba Ručkaya 안드로이드 os 다운로드. Havrani tak pred tisíckou divákov zvíťazili 4:2.

-th- Foto_ Laco Duračka

REKLAMA