Hokej: Havrani strelili Martinu dva góly v priebehu 12 sekúnd

Hokejistom ŠHK 37 Piešťany vyšiel domáci zápas, ktorý odohrali v piatok 1. novembra presne podľa predstáv. Po nie príliš vydarenom začiatku sa Havranom podarilo v 6. minúte vyrovnať. O desať minút neskôr už vďaka gólu Melichárka viedli 2:1. Začiatkom druhej tretiny nepremenili šancu vyrovnať hokejisti Martina. Svoje vedenie nepotvrdili domáci ani v 30. minúte, keď hrali presilovku. Zvrat nastal až v 53. minúte, keď dostali hostia dva góly v priebehu 12 sekúnd. Skórovali Holovič a Peško. Havrani vyhrali doma nad Martinom 4:1.

[singlepic id=48015 w=560 h=385 float=center]

ŠHK 37 Piešťany – MHC Mountfield Martin 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

Góly: 6. M. Bartánus (Drgoň, J. Ručkay), 15. Melichárek (S. Saliji, V. Nemec), 53. Holovič (Stupka), 53. Peško (M. Bartánus, Cunik) – 2. Galamboš

Vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: D. Konc – Sčensný, P. Tvrdoň, 1240 divákov

Zostavy:

Piešťany: Tomek – Bučka, Cunik, Brňák, Valábik, Biro, Drgoň, A. Hruška, M. Toman – S. Saliji, Melichárek, V. Nemec – Lušňák, Holovič, Stupka – J. Ručkay, Peško, M. Bartánus – Haring, Mišura, Románek

Martin: J. Čech – Smrek, Brcko, A. Novotný, Tupý, I. Ďatelinka, J. Perniš, M. Pokorný, Fillo – Pokrivčák, Galamboš, Rožník – Markovič, M. Beran, Šugár – Themár, Dírer, J. Cíger – Žáčik, Jurášek

Autor: pm Ilustračné foto: ht