Úvod Šport Hokej: Havrani sa dnes po prvý raz predstavia v príprave doma –...

Hokej: Havrani sa dnes po prvý raz predstavia v príprave doma – v nových dresoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany dnes nastúpia poprvý raz v príprave na nadchádzajúcu sezónu na domácom ľade. Havrani  privítajú hokejistov HC Nové Zámky, ktorých hokejovým cieľom je prepracovať sa do extraligy 지번주소 다운로드. Piešťanci sa predstavia v dresoch s novým dizajnom. Zápas sa začína o 18:00 h.

SHK dresy
´Páčia sa vám nové dresy?

Havrani doposiaľ odohrali vrámci prípravy na extraligu sedem zápasov mimo Piešťan s bilanciou tri víťazstvá a štyri prehry 창세기전 3 다운로드. Teraz ich čaká séria stretnutí pred domácim publikom.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V nedeľu o 18:00 h nastúpia proti Novým Zámkom, ktoré vedie tréner Ľubomír Hurtaj 카페음악 mp3 다운로드. Novozámčania majú vo svojom kádri taktiež jedného slovinského a jedného lotyšského reprezentanta.  V utorok bude súperom Piešťancov HK 36 Skalica, s ktorou už Havrani vrámci prípravy hrali a podarilo sa im zvíťaziť 2:1 엑셀 2007 무료 다운로드. Posledným zo série domácich zápasov bude stretnutie s maďarským UTE Budapešť.

Ostrý extraligový štart čaká Havranov v nedeľu 13. septembra, keď sa na domácom štadióne stretnú s MsHK DOXXbet Žilina travel guide.

-th- Foto: FB HFC 04 Piešťany

REKLAMA