Hokej: Havrani porazili Iskru 6:3 a držia druhé miesto v tabuľke

Easton Aréna zažila v sobotu 29. októbra zápas 2. hokejovej ligy, domáci ŠHK 37 Piešťany privítali HK Iskra Partizánske.  Hneď od úvodných minút držali vývoj zápasu Havrani pevne vo svojich rukách a po tretinách 3:0, 1:2, 2:1 zvíťazili 6:3. Domáci klub po výhre drží druhé miesto v tabuľke za mužstvom HC Bratislava, na ktoré stráca dva body. Najbližšie Piešťancov čaká opäť domáci zápas, 1. novembra o 18:30 nastúpia Havrani proti HK Púchov.

IMG_3028

Havrani do zápasu vstúpili výborne. Na začiatku zabrala formácia Hudec – Kubo – Valo a po prvej tretine bolo 3-0. Mohlo byť aj viac, Filip Hudec nepremenil samostatný nájazd a jeden puk skončil na tyčke. V druhej časti zvýšil na 4-0 Marko Filip. Hostia využili poľavenie domácich, začali lepšie korčuľovať a znížili na 4-2. Do poslednej časti hry nastúpili Havrani ako do tretiny prvej a ovocím bol gól Mareka Mihálika na 5-2. Po znížení hostí na 5-3 prišli tri vylúčenia v záverečnej desaťminútovke. Hráči ŠHK 37 víťazstvo už nepustili a Marek Mihálik svojim druhým gólom upravil na záverečných 6-3.

ŠHK 37 Piešťany –  Hokejový klub Iskra Partizánske 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)