Úvod Novinky Basketbal: Čajky pokorili druhú stovku v sezóne, proti Slovanu hviezdila 32-bodová Oliver

Piešťanské Čajky si v sobotnom domácom stretnutí bez problémov poradili so Slovanom Bratislava. Hráčky z kúpeľného mesta potvrdili úlohu favoritiek a zvíťazili vysoko 107:44 a vyhrali tak aj šiesty extraligový zápas v rade.

Dompek Pizza donaskova sluzba

Piešťanky dávali od začiatku zápasu najavo, kto je na ihrisku pánom mysql toad 다운로드. Čajky si rýchlo vypracovali vedenie 27:10 po prvej štvrtine, ktoré takmer priamo úmerne navršovali v ďalších troch štvrtinách. Čajky dominovali najmä pod košom, kde hviezdila slovanistkami ťažko odstaviteľná Monique Oliverová, ktorá v zápase zaznamenala 32 bodov nwc 2.75a 다운로드. Čajkám sa darili rýchle protiútoky i kombinácie, a hru dobre dirigovala aj s desiatimi asistenciami piešťanská rozohrávačka Brownová. Na druhej strane vynikala Marta Vargová, ktorá premenila úctyhodných osem trojkových pokusov Aura Sync Download.

Čajky (10)

Piešťanské Čajky – BK Slovan Bratislava 107:44 (27:10, 52:21, 79:32)

Piešťanské Čajky: Oliver 32, Oroszová 13 (12 doskokov), Slamová 10, Dudášová 7, Brown 4 /10 asistencí/ (Handy 15, Páleníková 11, Mikulášiková 8, Horvátová 7) 엘리전스 다운로드. Tréner: Martin Pospíšil

BK Slovan Bratislava: Vargová 24 (8 trojok), Marcová 9, Zarevúcka 4, Dulová 3, Turzáková (Olšová 4, Krajčovičová, Mlynarovičová, Oštadálová) 나비스웍스 다운로드. Tréner: Danilo Rakočevič

TH: 20/18 – 9/16.
Fauly: 14 – 13. Trojky: 3 – 10.
Diváci: 260.
Rozhodcovia: Doušek, Matejčík, Kurpaš Final Cut Pro for free. Štvrtiny: (27:10, 25:11, 27:11, 26:12)

Čajky (1)Čajky (4)Čajky (3)Čajky (2)Čajky (7)Čajky (6)Čajky (8)Čajky (9)Čajky (13)Čajky (12)Čajky (11)Čajky (14)Čajky (16)Čajky (17)Čajky (18)Čajky (19)Čajky (20)