Úvod Šport Hokej: Havrani dnes proti Skalici aj s novou posilou

Hokej: Havrani dnes proti Skalici aj s novou posilou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po reprezentačnej prestávke sa hokejová Tipsport Liga rozbehne už dnes, v utorok 10. novembra a havranov rozhodne nečaká v mesiaci november nič ľahké wbfs 다운로드. V kádri ŠHK 37 Piešťany sa v uplynulom týždni udiali aj hráčske zmeny. Najlepší strelec mužstva Jozef Balej neodolal lákavej ponuke a odišiel hrať do švajčiarského Martingy Red Ice Emergency mp3 download. Na jeho miesto prichádza navrátilec do Piešťan Samir Saliji, ktorý u havranov pôsobil v úvodných dvoch extraligových sezónach.

hokej havraniHavrani sa dnes o 18,00 h predstavia na ľade Skalice, ktorá je na deviatom mieste tesne za havranmi 간단한 게임 다운로드. Pre Piešťancov pôjde o dôležitý zápas, pretože svojmu prenasledovateľovi môžu ešte viac odskočiť.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Do mužstva ŠHK 37 Piešťany sa po dvoch rokoch vrátil útočník Samir Saliji Download the 10-year financial statement. V žlto-modrom drese by sa mal opäť predstaviť už v Skalici. 31-ročný útočník dostal v Piešťanoch zatiaľ mesačný skúšobný kontrakt a za túto dobu sa bude snažiť presvedčiť trénerov o svojich kvalitách 반헬싱 다운로드. V aktuálnej sezóne Tipsport Ligy nastupoval v drese Nitry, za ktorú odohral 14 zápasov s bilanciou 2+0. Samir Saliji je piešťanským fanúšikom dobre známy web-Korean drafter. V prvých dvoch extraligových sezónach patril k stabilným členom základnej zostavy a svojimi výkonmi prispel k dvom štvrtým miestam po sebe.

logo_shk37piestany_havran titl

Podobný zápas ako dnešný, čaká piešťanských hokejistov v piatok, kedy doma v Easton aréne privítajú MsHK DOXXbet Žilina Tomcat mass file. Tá je v súčasnosti na poslednom, 10. mieste, no vlci sú nepríjemným súperom a vzhľadom na skladbu ich kádra majú vyššie ambície.

V nedeľu havrani pocestujú na ťažký zápas do Banskej Bystrice, ktorá v súčasnosti okupuje tretie miesto v tabuľke 모바일 댄싱오니 다운로드. Domáci ašpirujú na zisk titulu, no s havranmi sa naposledy v Easton aréne trápili. Zaskočia havrani favorita a uchmatnú mu dôležité body? Preto príďte podporiť piešťanských hokejistov, nech sa im podarí natiahnuť víťaznú šnúru a priblížia sa k predsezónnemu cieľu – postupu do play-off Wide-area download.

Najbližšie zápasy:

HK 36 HANT Skalica : ŠHK 37 Piešťany

utorok 10.11.2015 o 18:00 hod

ŠHK 37 Piešťany : MsHK DOXXbet Žilina

piatok 13.11.2015 o 18:00 hod

HC 05 iClinic Banská Bystrica : ŠHK 37 Piešťany

nedeľa 15.11.2015 o 17:00 hod

Záujemcovia o účasť na dnešnom súboji sa môžu pripojiť k fanúšikom, organizujúcim výjazd, viac na ich FB stránke 오토캐드 2019 한글 다운로드.

Tomáš Horký/red, foto: www.shk37piestany.sk

REKLAMA