Úvod Šport Hádzaná: Piešťany porazili Malacky

Hádzaná: Piešťany porazili Malacky

Dompek Pizza 2021

V dohrávke siedmeho, záverečného kola prvej časti prvoligových súbojov hostili piešťanskí hádzanári túto nedeľu 8. novembra v hale gymnázia Pierra de Coubertina tabuľkového suseda Strojár Malacky v priamom boji o 1. miesto a víťaza jesennej časti súťaže. Po vyrovnanom zápase sa MHK Piešťany za podpory asi 90-tich divákov prebojoval na čelo tabuľky. Do Vianoc však hádzanárov čakajú ešte dvaja ťažkí súperi Share the gothic ttf download.

Hadzana1Od začiatku zápasu sa na domácej palubovke hral vyrovnaný zápas. Ako prví sa presadili hostia 0:1. Domáci vzápätí dvomi gólmi prešli do vedenia 2:1. Nato sa hostia dvakrát presadili z priestoru krídel a otočili stav na vedenia 2:3 구글지도 이미지 다운로드. Piešťanci ťažili z dobrej obrany a po dvoch góloch z protiútoku zvýšili v 7 min na 4:3. V ôsmej minúte poslednýkrát vyrovnali hostia na 4:4.

PN Taxi
Buenos pizza  burger

V celom zápase sa obidve družstvá snažili o rýchlu hru a trestali každú chybu strelením gólu. V 12. min Piešťanci odskočili na 8:5, ale už o štyri minúty neskôr znížili hostia na 10:8 악인전 무료 다운로드. Od tohto stavu strelili domáci v ďalších desiatich minútach štyri góly a prešli na 14:8. V 28. minúte znížili hostia na 15:12 V záveru polčasu sa presadili dvakrát Vlado a Strižinec a upravili na polčasových 19:12.

V druhom polčase hostia zlepšili obranu a postupne začali sťahovať z sedemgólového vedenia domácich v 35. min na 19:15. Domácim sa podarilo zlepšiť skóre v 37 3gp 컨버터 다운로드. min na 22:16, no už v 41. minúte sa opäť podarilo znížiť hosťom na 23:19. Domáci zlepšili obranu a vyrážali do rýchlych protiútokov, ktoré zakončovali gólmi . Zvyšovali vedenie, v 51. min zasa znižovali hostia pri vylúčení Vlada na 29:21. Už o ďalšie štyri minúty  práve Denis Vlado upravil stav na 33:22 a sekundu pred koncom aj na konečných 35:23 v4pc version.

Hadzana2Zhodnotenie trénera: V boji o 1. miesto sme nastúpili proti skúsenému družstvu Malaciek. Od začiatku sme sa snažili vychádzať z obrany jeden ku piatim a vyrážať do rýchlych protiútokov 캐시워크 다운로드. Nevyhli sme sa ale ani my technickým chybám, ktoré skúsené Malacky využívali na zníženie nášho náskoku. Ako dôležité sa ukázalo rozloženie zápasového zaťaženia na všetkých hráčov a v rozhodujúcich častiach zápasu sme mali viac síl či už na konci prvého polčasu, ale najmä v časti od 40. minúty druhého polčasu. Treba pochváliť všetkých hráčov za bojovný kolektívny výkon nielen v obrane, ale aj v útoku. Nemali sme iba jedného strelca, ale strelecky sa presadzovali viacerí hráči, góly si podelili skoro všetci Task Manager. Je vidieť neustále sa zlepšujúcu hru celého družstva – nielen v obrane ale aj v útoku. Kombinačná hra, ocenená plnou halou, bola zakončená najmä gólmi Vlada. V poslednej minúte zaslúžene tlieskali diváci výkonu celého družstva. Do družstva zapadli traja noví hráči, ktorí sú u nás na hosťovaní z Topoľčian 7공주. Do Vianoc nás ešte čakajú dva ťažké zápasy na ihriskách súperov. Najbližší domáci zápas budeme hrať až na jar, cez víkend 28.2.2016 proti Cíferu.

Výsledok: Piešťany – Malacky 35:23 / 19:12/
Zostava za Piešťany: Kapša , Šantavý, Paul – Ďurina, Salvata 2, Ondrejička 1, Briatka 4, Ďurček 5, Strižinec 7, Miženko4 ,Varačka1, Matejovič F.4, Vlado 4, Kotula 1, Majerník 2,

Tabuľka po skončení 1 when you want to go crazy. časti a odohraných siedmich kolách

1. MHK Piešťany 6z 10b 178:138 +40
    2. MHáK Martin 6z 10b 172 :156 + 16
    3. Strojár Malacky 6z 8b 163 : 147 + 16
    4. Tatran Stupava 6z 5b 140:138 +2
    5. HK Vajnory 6z 5b 146:154 -8
    6. TJ Sokol Cífer 6z 4b 150 :163 -13