Úvod Novinky Hádzaná: MHK Piešťany prehrali s Novými Zámkami o gól

Hádzaná: MHK Piešťany prehrali s Novými Zámkami o gól

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hádzanári MHK Piešťany v 3. kole extraligy nestačili na Nové Zámky. Potom čo doma porazili v predošlom zápase Tatran Prešov, na palubovke MHC ŠTART Nové Zámky prehrali o gól 22:21 파이널 판타지 다운로드.

Piešťanským hráčom nevyšiel najmä prvý polčas, kde stratami lôpt v útoku a následnými gólmi z protiútokov v 23 locale. minúte prehrávali o 5 gólov 11:6. Do konca polčasu Piešťancom podarilo upraviť na rozdiel troch gólov 13:10.

„V druhom polčase sme postupne sťahovali náskok súpera a v 29 김민규 here 다운로드. minúte bolo 21:20. Po chybe v obrane skóroval 13 sekúnd pred koncom hráč Nových Zámkov Tschur. Štytri sekundy pred koncom sa nám podarilo ešte dať gól zo sedmičky na 22:21 no skóre sa už viac nemenilo,“ zhodnotil druhé dejstvo tréner Martin Nedorost 노트북 절전모드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Piešťanských hádzanárov čaká v stredu 19.9. o 19:00 h zápas Slovenského pohára doma proti HK AGRO Topoľčany. V nedeľu nastúpia rovnako doma v Diplomat aréne v ďalšom kole extraligy v derby proti HC SPORTA Hlohovec 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드. Začiatok zápasu je 17:30 h.

-th- Ilustr. foto -th-

REKLAMA