Úvod Šport Hádzaná: MHK Piešťany bude po prehre zimovať na treťom mieste

Hádzaná: MHK Piešťany bude po prehre zimovať na treťom mieste

Dompek Pizza 2021

Piešťanskí hádzanári v 10. kole cestovali posledný novembrový víkend v pozícii lídra tabuľky prvej ligy o skóre pred Martinom a Malackami na horúcu palubovku do Stupavy 아이패드 오픈로드 다운로드. V domácom zápase Piešťany po dramatickom závere s nimi vyhrali 23:21, na pôde hostí stratil náš oslabený tím jeden bod na domácich. Počas zimnej prestávke tak zostanú na treťom mieste tabuľky video on how to use fire extinguishers.

Na prvý gól sa čakalo až do 5 minúty, kedy sa presadili domáci 1:0. Piešťanec Majerník vyrovnal na 1:1, domáci dvomi gólmi odskočili v siedmej minúte na 3:1 너의 이름은 더빙 다운로드. Piešťany otočili v 13. min. na 1:5 a už dvadsiatej viedli hostia 6:7. Naši si vybrali v priebehu 21. min a 28. min. slabšiu chvíľu, keď kopili technické chyby, čo domáci trestali gólmi z rýchlych protiútokov a v 28 정령왕 엘퀴네스 다운로드. min. viedli domáci 13:9. Salvata ešte znížil na 13:10, no domáci upravili na polčasových 14:10.

PN Taxi
Buenos pizza  burger

Piešťany v druhom polčase zlepšili hru a v 34 song as a minus. min. znížili na 14:13. V snahe hrať rýchlo, Piešťany viac krát chybili v rozohrávke. Domáci to využili a v 8. minúte gólom zo sedemmetrového hodu upravovali na 18:14 it to GomPro. Od tohto momentu začali Piešťanci zlepšovať hru, v útoku sa začali presadzovať a v 45. min. znížíli na 21: 19. Pri vylúčení Majerníka odskočili na 23:19 v 48 Frog King Snow. min. V útoku však stratili loptu a z následného rýchleho protiútoku najlepší strelec domácich zvýšil na 25:24 a následne zo 7 m hodu na 26:24 v 59 Official donggang download. minúte Miženko znížil na 26:25. V poslednej minúte mali Piešťanci loptu, ale vyrovnať sa im už nepodarilo.

Zhodnotenie trénera: Do Stupavy sme cestovali v dosť oklieštenej zostave so siedmimi hráčmi a dvomi brankármi, na lavičke ešte sedel zranený Ďurina 차임벨 다운로드. Škoda tohto zápasu, nielenže sme nemohli cestovať na zápas kompletni, ale súper nastúpil v najsilnejšom zložení. Potvrdilo sa že zápasy zo Stupavou sú v posledných rokoch veľmi vyrovnané a o výsledku rozhodujú aj malé chyby 시를 잊은 그대에게 다운로드. Bohužiaľ, v tomto zápase sme urobili viac technických chýb ako domáci a to rozhodlo. Najviac chýb sme urobili v priebehu 21- 28. min., keď urobil chybu každý, kto bol na ihrisku. A v druhom polčase, keď sme domácich doťahovali, sme dostali štyri góly, keď sa po zákroku brankára Šantavého odrazila lopta k domácim a z dorážky. V druhom polčase sme nielen zlepšili obranu, ale najmä v útoku sme spravili menej chýb a o to viac nás môže mrzieť ta posledná, po ktorej išli domáci do vedenia 25:24. Domáci nakoniec v poslednej minúte ubránili tesné víťazstvo.

Stupava – Piešťany 26:25 / 14:10/
Zostava Piešťany: Kapša, Šantavý, – Ďurina, Salvata 7, Strižinec 4/1, Varačka1, Vlado 4, Majerník 6, Stano, Miženko 3

Momentálne hádzanárov čaká zimná prestávka. Najbližší domáci zápas odohrá MHK Piešťany na konci februára 28.2.2016 proti Cíferu.