Úvod Novinky Futbal: Tím mužov PFK Piešťany víťazom piatej ligy. Majstrami aj štyri žiacke...

Futbal: Tím mužov PFK Piešťany víťazom piatej ligy. Majstrami aj štyri žiacke tímy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Futbalisti PFK Piešťany sú víťazmi piatej ligy. V priamom súboji o titul zdolali v nedeľu 27. júna tím FK Bestrent Horná Krupá 1:0 아이언맨 3 자막 다운로드. Zabezpečili si tak postup do štvrtej ligy. Úspech zaznamenali aj žiacke tímy PFK Piešťany.

Domáci futbalisti držali dlho nerozhodný stav zápasu hosts 파일 다운로드. O výhre rozhodol gól Martina Gulu v 87. minúte. Hostia z Hornej Krupej už nestihli zareagovať a zdramatizovať zápas gólom. Piešťanci tak mohli oslavovať ligový titul a postup o súťaž vyššie 3ds max 2015 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Už pred víkendom bolo jasné, že víťazmi svojich súťaží sa stanú aj štyri mládežnícke tímy PFK Piešťany. Žiaci z U13 dosiahli historický úspech, keď v zápase o prvé miesto v lige minulý víkend porazili Topoľčany Hangul 2017 Free Installation - Download. Mohli tak oslavovať s mužmi, navyše v poslednom zápase sezóny zdolali Bánovce nad Bebravou 10:0,

Podobne uspeli aj juniorské tímy U9, U10, U11, ktoré potvrdili úlohu favorita a v Bučanoch minulý týždeň vyhrali všetky tri zápasy minecraft 1.14.4. Vo svojich súťažiach skončili na prvých miestach.

„Získať prvé miesto v súťaži sa Piešťanom v žiackej kategórii dlhé roky, ba až desaťročia, nepodarilo. Ako tréner som na chlapcov veľmi hrdý. Ako prezident klubu som nesmierne rád aj za naše ďalšie družstvá – U11, U10, U9, ktoré si rovnako zabezpečili víťazstvo vo svojich súťažiach. Je vidieť, že koncepčná práca s mládežou prináša výsledky,“ uzavrel  Ján Stachura, tréner U13 a zároveň prezident klubu PFK Piešťany.

TS PFK Piešťany / red Foto: Facebook PFK Piešťany

REKLAMA