Úvod Šport Futbal: Starší žiaci PFK Piešťany porazili Partizánske vysoko 5:1

Futbal: Starší žiaci PFK Piešťany porazili Partizánske vysoko 5:1

REKLAMA
Esesko

Žiaci PFK Piešťany majú za sebou posledný jesenný zápas, naopak, Mestská futbalová liga odštartovala prvým kolom. Piešťanskí futbalisti nebudú cez zimu len oddychovať – plánujú zveľadiť Športhotel Bar. Prinášam vám prehľad zápasov posledného kola jesennej časti žiackych kategórií.

Starší žiaci U15 (15 윈도우 사파리 다운로드. kolo)
Piešťany – Partizánske 5:1 (2:0)
Góly: 30´ Juraj Hlbocký; 35´ Oliver Bušík; 55´, 68´ Matúš Štetka; 57´ Dávid Ďurák; 70´ Jakub Repa

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zostava: Frievald, Rusnák, Ďurák, Valo, Kovačík, Bělunek (60´ Németh), Hlbocký (64´ Stolárik), Glos, Bušík, Sloboda (51´ Žižka), Štetka (68´ Melicher)

„Presvedčivý výsledok aj výkon v zápase odčinil potupnú prehru z predchádzajúceho kola. Aj napriek vysokému víťazstvu paradoxne úvod zápasu nepatril nám, ale hosťom, ktorí nám komplikovali prechodovú fázu dobrým pressingom, umocnenú dôrazom a rýchlejším štartom na loptu 태양은 없다 다운로드. Postupne sme zjednodušili rozohrávku a začali sme sa aj my presadzovať dlhými prihrávkami, z čoho sme vyťažili niekoľko prienikov, ktoré volali po góle – najmä samostatný nájazd Štetku na brankára, ktorý zostal nepremenený. Bránu hostí sme ,odkliali´ až v závere polčasu gólmi Hlbockého a Bušíka. Od tohto okamihu bolo badať nárast sebavedomia a ,chuti´ , čo sa jednoznačne prejavilo v zlepšenom pohybe a celkovej hre, v ktorej sme už nič nepripustili a plne kontrolovali jej vývoj až dokonca zápasu Emmanuelle. Tri góly v 2. polčase len potvrdili prevahu domácich hráčov a mohla byť ešte výraznejšia,“ povedal tréner Szilárd Petényi.

IMG_8131

Mladší žiaci U13 (15. kolo)
Piešťany – Partizánske 5:2 (1:1)
Góly: 19´ Denis Hrdina; 31´, 59´ Janko Labat; 51´ Marek Chobot; 20´ Roderik Dolný; Šimon Ištván (vl.); 45´ Marián Peška

Zostava: Gulan, Sándor – Hlavatý, Vereš, Muller, Daňhel, Fox, Čimo, Fajnor, Nedorostová, Buček, Vatrt, Šaulík, Labat, Hrdina, Chobot, Repášová, Pánsky, Hudec

„V poslednom jesennom kole sme sa chceli rozlúčiť víťazstvom a dobrou hrou 3d 커스텀 소녀. To prvé sa nám podarilo, k tomu druhému nám chýbala kvalitnejšia hra v prvom polčase. Vinou veľmi silného vetra a tým, že sme striedali všetkých 19 hráčov, sa naše družstvo nevedelo dostať do tempa. Aj napriek tomu sme sa po peknej strele Hrdinu dostali do vedenia, ale po pár minútach hostia potrestali našu chybu v obrane vyrovnávajúcim gólom multi-translation bible. Prvý polčas bol z našej strany nekoncentrovaný, chýbala nám rýchlejšia práca s loptou a ochota nabiehať do voľných priestorov. Cez polčasovú prestávku sme si povedali, čo potrebujeme zlepšiť, že máme výhodu silného vetra. Hneď z prvej akcie sa Labat prekľučkoval cez všetkých hráčov súpera a dal gól. Od toho momentu naši hráči prevzali iniciatívu, i keď po našom treťom góle hostia opäť po našej chybe znížili Generation Kill Download. Obidva naše inkasované góly boli veľmi lacné, čím hostia stále cítili šancu. Po štvrtom góle už o našom víťazstve nebolo pochýb. Koncovku v poslednom jesennom kole napísal jeden z najlepších hráčov Janko Labat. Aj napriek víťazstvu vieme (a musíme) hrať kvalitnejšie, čo si bude vyžadovať ešte väčšie úsilie v tréningovom procese,“ prezradil tréner Cyril Stachura 윈도우 10 iso 파일 다운로드.

IMG_8172Prípravka
Jesennú časť prvej sezóny Považskej miniligy, v ktorej hrajú kategórie U9, U10 a U11 úspešne zakončili aj hráči prípravky.

Pôsobenie v lige okomentoval tréner U9 a U10 Ján Stachura:
„S účinkovaním v Považskej minilige musím za všetky zúčastnené piešťanské prípravky vyjadriť veľkú spokojnosť 굿윌 헌팅 다운로드. Čo sa týka mojich dvoch družstiev, v prvom rade chcem chlapcom pogratulovať k 1. miestu v oboch kategóriách a pochváliť ich za výkony, ktoré dokázali predvádzať počas celej dlhodobej súťaže. Zvlášť by som chcel vyzdvihnúť fakt, že v kategórii ročníkov 2007 a 2008 sme sa v súťaži zúčastnili v každej kategórii s dvomi družstvami Kim Tae-woo Love Ratio. To svedčí aj o veľkej šírke kádra a jeho kvalite, keď napríklad aj druhé družstvo ročníka 2007 dokázalo porážať svojich konkurentov a obsadilo rovnako krásne 3. miesto.
Čo ma teší je, že v našej hre je vidieť neustály progres a aj keď prišli horšie dni, keď sa herne darilo menej, chlapci to vždy dokázali nahradiť svojím nasadením, ktoré následne viedlo k zlepšeniu výkonu 호텔델루나 4화 다운로드. Táto skutočnosť dáva veľký predpoklad, že chlapci budú naďalej napredovať a budú z nich rásť talentovaní a cieľavedomí športovci. Zo všetkých družstiev sme do hry nasadili suverénne najväčší počet hráčov, z ktorých sa herne takmer nikto nestratil. Svojou kvalitou naši chlapci potvrdili, že sú číslom jeden v tomto regióne a že v kontexte kvality všetkých našich družstiev je budúcnosť regiónu pri súčasnom napredovaní žlto-modrá.
Okrem pozitív nám účinkovanie v minilige ukázalo pri analyzovaní našich výkonov samozrejme aj dosť oblastí, v ktorých majú naši chlapci väčšie či menšie nedostatky. Na týchto veciach sa budeme snažiť intenzívne pracovať v zimnom období, aby sa naši chlapci posunuli znova na ďalší level v ich futbalovom vývoji.“

IMG_3795

Počas zimnej prestávky bude PFK pokračovať v rozvíjaní Športhotel Baru a celého objektu, v ktorom prebehnú brigády. V bare je k dispozícii biliard, šípky i stolný futbal. V blízkej budúcnosti sa vytvorí zoznam podujatí, ktoré sa tu uskutočnia.

Prvým kolom sa rozbehla aj Mestská futbalová liga, keď v sobotnom daždivom počasí sa v športovej a pozitívnej atmosfére odohrali tri úvodné zápasy. Pokračovať bude zápasmi vo štvrtok, a potom každú sobotu až do 13. decembra.

Všetky informácie, ako i tabuľky a výsledky jesennej časti nájdete tu.

-PFK Piešťany, ilustr. foto: archív-

REKLAMA