Úvod Novinky Futbal: Piešťany dnes čaká zápas s Pastuchovom, areál PFK zase niekoľko zmien

Futbal: Piešťany dnes čaká zápas s Pastuchovom, areál PFK zase niekoľko zmien

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mužský tím PFK Piešťany privíta v nedeľu 18. septembra o 15:30 hodine šiesty tím tabuľky z Pastuchova. Víťazstvom si A-tím môže upevniť vedúcu pozíciu v tabuľke 3gp 컨버터 다운로드. Vstupné bude opäť dobrovoľné a vyzbierané peniaze budú tentokrát použité na opravu pokazenej kosačky.

PFK chystá organizačné zmeny na štadióne v4pc version.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Kvôli viacerým správam od fanúšikov sme sa rozhodli vytvoriť fajčiarske zóny. Zmeny budeme aplikovať do praxe od budúceho týždňa 캐시워크 다운로드. Rešpektovať sa musia obe strany, tribúna je verejný priestor a musíme si chrániť hlavne rodiny s deťmi. Športový areál PFK má slúžiť hlavne na rozvoj talentu Task Manager. Minulý týždeň som bol znepokojený, keď som na tribúne našiel striekačku i veľký neporiadok. Budeme podnikať kroky, ktoré povedú k očisteniu i zabezpečeniu priestorov 7공주. Je pre nás podstatné, aby areál PFK slúžil ľuďom, ktorí majú radi šport!“ zdôraznil štatutár PFK Erik Hlavatý.

IMG_2760

Piešťanský klub si tiež v týchto týždňoch prechádza redizajnom when you want to go crazy. Okrem webstránky sa zameral na zatraktívnenie loga, ktoré prepracoval do modernejšej podoby. Rovnakým smerom sa chce uberať celý areál PFK.

„Po tom, čo naša prípravka prišla s novým logom Kohútov, sme cítili, že i logo klubu potrebuje modernejšiu podobu Sony Vegas trial. Chceme naozaj vytvoriť krásny a príjemný priestor pre návštevníkov, rodičov a fanúšikov nielen futbalových zápasov, ale i baru a Športhotela google files. Samozrejme, čaká nás veľa práce, ale stále sme len na začiatku cesty“, dopĺňa Erik Hlavatý.

-Autor: MB/TK PFK/Foto: archív-

REKLAMA