REKLAMA
Knebl

Muži PFK Piešťany, ktorí vedú siedmu ligu, hostili v nedeľu 22 One Fun Man 2 5. októbra posledné družstvo tabuľky z Ratnoviec. Zápas sa odohral v sychravom daždivom počasí pred najnižšou kulisou jesennej časti. Domáci si na ťažkom teréne pripísali ďalšie víťazstvo, keď OFK Ratnovce porazili 6:0 한국 가요 다운로드.

Už od prvých minút bolo vidieť, kto bude pánom na ihrisku, keď sa do polčasu presadili až štyria rôzni hráči Premiere Pro cs5. Skóre otvoril v desiatej minúte kapitán domácich Jozef Glos. O sedem minút sa presadil Michal Dadík. O ďalších šesť minút pridal tretí gól Andrej Krištof a posledný v prvom polčase strelil v 38 Download DeadRising 3. minúte Adam Kusý.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Po polčase sa presadil Martin Gula, ktorý pridal piaty gól a s osemnástimi gólmi je druhým najlepším strelcom súťaže Korean invoice form. Na najvyššom stupienku v tabuľke strelcov je Jozef Glos, ktorý v 73. minúte uzavrel skóre stretnutia na 6:0 svojim druhým gólom v zápase. Celkovo ich má na svojom konte vrámci jedenástich odohraných zápasov 25 China Clas download.

„Na ťažkom teréne sme zápas zvládli a pripísali si povinné tri body. Bolo ťažké sa dostať do zápasového tempa, keď súper nejavil záujem hrať futbal, aj napriek tomu sme predviedli pár pekných herných kombinácií, po ktorých padli aj góly za chrbát hosťujúceho brankára,“ zhodnotil stretnutie domáci tréner Martin Krajčovič Samurai Showdown 4.

12 영어 오디오북 다운로드. kolo

Piešťany – Ratnovce 6:0 (4:0)

Góly: 10., 73. Jozef Glos, 17. Michal Dadík, 24. Andrej Krištof, 38. Adam Kusý, 50. Martin Gula

Zostava 12 Snowbros. kola: J.Gula – Szabo, Krištof, Krajčovič, Valovič (70 Kunic), Korec(55 Nagaj), Doktor, Dadik (45. Rusnák), Kusý, Glos(C), M.Gula
TS PFK/th Foto: Tomáš Hudcovič

 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba