Úvod Novinky Futbal: PFK Piešťany deklasovalo Veselé

Futbal: PFK Piešťany deklasovalo Veselé

REKLAMA

Počas víkendu sa hralo druhé kolo 7. futbalovej ligy. Piešťanci v ňom zavítali na ihrisko Veselého. Hoci v prvom polčase padol iba jediný gól, napokon sa hostia trafili až päť krát a naopak brankár PFK si udržal čisté konto Invincible Baseball Team. Piešťany vyhrali vo Veselom 5:0 a usadili sa na čele ligovej tabuľky so skóre 9:0.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Prvý gól zápasu strelil v 17-tej minúte z veľkej diaľky Adam Doktor zadig. Ďalší pridal v 51. minúte po prestávke Jozef Glos. Už o štyri minúty sa znovu presadil Adam Doktor a úspešnú streleckú sedemminúitovku zavŕšil v  58 제3의 매력 다운로드. minúte opäť  Glos. Tri minúty pred koncom stretnutia prikrášlil výsledok na konečných 5:0 pre PFK Piešťany Martin Gula.

„V dnešnom zápase sme nadviazali na výkon z prvého kola proti Borovciam second story of the gossip. Teší ma produktivita mužstva a individuálna zodpovednosť za výsledok. Videli sme pekné góly, hlavne hneď prvý Adama Doktora z trisiatich metrov, keď ukážkovou strelou vymietol pavučinu bránky 생일 노래 다운로드. Pozitívum je aj čisté konto brankára Daniela Kunica. Verím, že nula na jeho konte vydrží čo najdlhšie. Ešte na záver by som chcel pochváliť celý tím za predvedený výkon a poďakovať verným fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť,“ konštatoval po zápase tréner Martin Krajčovič SchoolRumble.

Zostava 2. kola: Kunic, Stachura J., Kraj´čovič, Kusý, Stachura C., Glos (C), Doktor, Dadík, Gula, Szabo, Hlatký

Ďalší zápas: PFK Piešťany – ŠK 2011 Pečeňady  20.08.2017 17:00 h

-th-

REKLAMA