Úvod Koktail Cibuľové slávnosti: Pestovateľ najťažšej a najväčšej cibule bude vyvážený cibuľou

Cibuľové slávnosti: Pestovateľ najťažšej a najväčšej cibule bude vyvážený cibuľou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Cibuľové slávnosti v Maduniciach sú tu znovu. Opäť sa bude tvoriť cibuľový rekord, obcou prejde slávnostný sprievod, bude sa súťažiť o najťažšiu a najväčšiu cibuľu, ale rovnako je pripravená skvelá zábava pri koncertoch, tanci i ohňostroji Forticlient VPN.

Slávnosti začínajú v piatok 18 movie yeodo. augusta diskotékou v amfiteátri od 20:00 h. Sobotňajší program štartuje o 9:00 h tvorbou cibuľového rekordu a súťažou o najväčšiu cibuľu jboss 6 다운로드. Kategórie sú dve – najťažšia cibuľa a najväčší obvod cibule. Súťažné exponáty treba priniesť dopoludnia do amfiteátru medzi 9:30 a 10:00 h 위닝2020 다운로드. Víťazov za odmenu vyvážia cibuľou.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tradičné mastné cibuľové privítanie je naplánované na 14:00 h pri fontáne v centre obce. Účinkujú bubemíci Campana Batucada Download the Alsong app. Cibuľový sprievod obcou sa pohne o 15:30 h.

O 16:00 h začína v amfiteátri Galaprogram, ktorý moderuje Martin Madej. Účinkovať budú Kmeťoband, Dáša Libiaková s kapelou Blue Wings, husľové dievčenské trio G-Strinxs a Tanečné štúdio Alegria Trnava Google Hanyoung Translator.

Od 19:00 h do rána bieleho vás bude baviť hudobná skupina Profil, pričom ešte o 22:00h si môžete užiť ohňostroj.

Vrámci sobotňajšieho sprievodného programu je o 17:00 h naplánovaný futbalový Memoriál Daniela Nitku 33 Tekbon download.

Nedeľa bude patriť taktiež futbalu, ale aj Cibuľovému parkúru v areáli PVOD. Popoludní od 15:00 h do 17:00 h vás bude v amfiteátri zabávať Veselá trojka Pavla Kršky Download 52 volumes of one piece. Súčasťou bude tiež vyhodnotenie súťaže o najkrajší balkón a najkrajšiu predzáhradku. Podvečer bude veselo na rozlúčku hrať Duo Vlada Skočíka – Jump 윤리경영 다운로드.

-red-

 

REKLAMA