Úvod Šport Futbal: Mužov PFK Piešťany posilnil hráč Spartaku Trnava

Futbal: Mužov PFK Piešťany posilnil hráč Spartaku Trnava

REKLAMA

Prvé mužstvo futbalového klubu PFK Piešťany sa chystá na jarnú časť sezóny. Príprava prebieha od polovice januára výlučne v domácich podmienkach Premier Pro 2.0. Piešťany postupne na umelej tráve privítali družstvá Červeníka, Pezinku, Vrbového, Žabokrekov a Jaroviec.

Ján Stachura

„Počas jesene sa nám káder vykryštalizoval do určitej podoby Smurf game. Najdôležitejšou správou je, že kostra tímu zostala pokope. Z odchodov je najväčšou stratou odchod bývalého kapitána dorastu Patrika Polačika, ktorý ukončil futbalovú kariéru a presedlal na triatlon 한글 815 다운로드. V ňom mu mimochodom chceme zaželať minimálne toľko úspechov ako vo futbale a chceme sa mu poďakovať za jeho pôsobenie v klube,“ informoval  prezident futbalového klubu PFK Piešťany Ján Stachura Tudors.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
PN Taxi

Vedenie na jeho pozíciu angažovalo Adama Gríka zo Spartaka Trnava, ktorý sa ukazuje, že bude viac než adekvátnou náhradou. „Okrem neho je posilou tímu aj Dominik Némethy 한글2007 그리기마당 다운로드. Káder sme sa snažili doplniť citlivo v súlade s našou filozofiou. Obaja noví hráči sú mladí a perspektívni a javia sa zatiaľ veľmi dobre,“ dodáva Stachura Fortune Harmony.

Jarným cieľom prvého tímu je skončiť v tabuľke do štvrtého miesta, čo Piešťanom zabezpečí účasť v skupine o postup. Ján Stachura hovorí, že reálny je stále postup do štvrtej ligy 뫼신사냥꾼 다운로드. „V lige sa chceme dostať čo najvyššie, aj keď odstup prvého družstva tabuľky Radimova od zvyšku ligy je veľký. Prax minulých rokov však ukázala, že postúpiť sa dalo aj z druhého miesta winhex 다운로드. My oň budeme určite bojovať do posledného kola,“ uzatvára prezident futbalového klubu z kúpeľného mesta.

TS PFK Ilustr. foto

REKLAMA