Úvod Novinky Futbal: Muži začali novú víťaznú sériu, doma porazili Dubovany

Futbal: Muži začali novú víťaznú sériu, doma porazili Dubovany

REKLAMA

V poslednom domácom zápase jesennej časti nastúpili po stredajšej prehre s Moravanmi nad Váhom motivovaní Piešťanci proti štvrtému tímu tabuľky z Dubovian I'm going to download. Náročný a do posledných minút napínavý súboj v chladnom počasí nebol pre divákov príliš zaujímavý. Prvý gól prišiel až pred koncom prvého polčasu, keď skóroval stopér Ján Stachura 령 제로 다운로드. Zápas plný bojovnosti pokračoval aj v druhom polčase. Až v 84. minúte prišiel pokoj na kopačky domáceho tímu zásluhou gólu dorastenca Adriána Valoviča 반디집x 다운로드. Budúci víkend nastúpia hráči PFK na posledný súboj jesennej časti na ihrisku Dolného Lopašova.

14. kolo
Piešťany – Dubovany 2:0 (1:0)

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Góly: 44 webtoon satoon. Ján Stachura, 84. Adrián Valovič

Zostava 14. kola: Kunic – Szabo, J.Stachura, Krajčovič, Krištof, Valovič (86. Kollár), Doktor, Dadík (77 Javascript forced download. C.Stachura), Kusý, Glos(C), Gula

„Dnes bol pre náš tím náročný zápas, keď naše mužstvo v priebehu šiestych dní odohralo tri náročné stretnutia a pripísalo si v stredu aj prvú prehru sezóny novel Guest. Počas dvoch dní som videl na chlapcoch, veľké odhodlanie a že chcú odštartovať novú víťaznú sériu. Aj keď si uvedomovali, že sa momentálne nenachádzajú v hernej pohode Free call of duty download. Dnes museli ísť až na dno svojich síl a doslova vydrieť tri povinné body. O to viac ich naše víťazstvo teší. Potrebujeme sa ešte zodpovedne pripraviť na posledné kolo, ktoré odohráme v sobotu v Dolnom Lopašove, a potom si chlapci doprajú zaslúžený oddych,“ povedal k súboju tréner Martin Krajčovič 수련충 다운로드.

-MB/TK PFK Piešťany-

REKLAMA