Úvod Šport Futbal: Muži strelili 9 gólov, prezimujú na treťom mieste

Futbal: Muži strelili 9 gólov, prezimujú na treťom mieste

REKLAMA

Muži PFK Piešťany skončili jesennú časť piatej ligy 14. kolom, kde doma deklasovali Moravský Svätý Ján. Znamená to, že prezimujú na treťom mieste. Mládežnícke tímy sa tiež blížia do finále jesennej časti. Odohrať už majú len po jednom zápase v štyroch kategóriach. Ako sa darilo piešťanským futbalistom počas uplynulého víkendu sa dozviete v nasledujúcom prehľade.

Muži

14 기문둔갑 다운로드. kolo

Piešťany – Moravský Svätý Ján 9:0 (3:0)

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger

Góly: 29. Adam Kusý, 35. Jozef Glos, 37., 53., 56. Filip Korec, 64. Juraj Braniša, 73., 80. Dávid Miškech

Zostava 14. kola: Budka – Gula, Polačik, Hutár, Žák (Horil) – Hrnčiar (Modrovič), Kusý, Glos (Miškech) – Klasovitý, Braniša, F. Korec

Martin Javorka, tréner mužov:  V poslednom jesennom kole bolo našou snahou zvíťaziť a predviesť futbal, ktorý sa bude divákom páčiť 풍욕 방법 다운로드. Po sérii 7 neprehratých zápasov sme si chceli futbalovo užiť domáci zápas, čo sa nám vo všetkých činnostiach podarilo. Súpera sme chceli dostať od prvej minúty pod tlak, preto sme aj zmenili rozostavenie hráčov, keď sme nastúpili s tromi útočníkmi. Do 20. minúty sme zahrávali 9 rohových kopov, avšak bez gólového efektu. Po nepremenených šanciach sa ojedinele dostali k slovu aj hostia, keď nás dvomi parádnymi zákrokmi podržal brankár Dano Budka. Nás paradoxne nakopol gól, ktorý strelil „Čoko“ Kusý v 29. minúte po chybe brankára hostí. Od tohto momentu už bolo na ihrisku iba jedno mužstvo – naši chlapci 56 com 동영상. A tak postupne začalo narastať aj skóre v náš prospech, keď sa do streleckej listiny zapísali Jožo Glos, Filip Korec /autor 3 gólov/, Milan Klasovitý, Juro Braniša a Dávid Miškech /autor 2 gólov/. Napriek 9 streleným gólom sme ešte mnohé naše pekné akcie nedotiahli do úspešného konca. Myslím, že to bolo pekné vyvrcholenie jesennej časti a divákom sa musel zápas páčiť. Na výkon našich chlapcov okom trénera bolo radosť sa pozerať. Škoda úvodu jesennej časti, kde aj vďaka našej nezohratosti sme postrácali nejaké body v zápasoch so súpermi, s ktorými sme odohrali vyrovnané a výborné zápasy /doma Radimov a Zvončín, vonku Horná Krupá/ North American server download. Od zápasu v Hornej Krupej v 5. kole sme však už žiadny zápas neprehrali a naša futbalová fazóna sa od zápasu k zápasu skvalitňovala. Teraz budeme pokračovať v tréningovom procese do 10. decembra, kedy sa rozídeme na futbalové dovolenky, aby sme načerpali sily pred náročnou zimnou prípravou.

Starší dorast

13. kolo

Gabčíkovo – Piešťany 2:0 (0:0)

Góly: 52. Erik Szabó, 66. Štefan Fulop

Zostava 13 너의 모든 것 다운로드. kola: Gavač – Valo (Ondrejka), Sedláček, Krajčo, Majtényi –  Glos, Štefanka, Sloboda – Štetka, Tomaga M., Hlbocký

Cyril Stachura, tréner U19: V priemernom zápase bol stret dvoch faktorov, našej futbalovosti a domácej fyzickosti. Už to samo o sebe hovorí, že sme boli počas celého zápasu kombinačnejší. Lopta bola väčšinou na našich kopačkách, ale v defenzíve  nám hlavne pri obranných štandardkách chýbali dvaja ,,dovolenkujúci“ strední obrancovia Ďurák a Stanek.  My sme si v prvom polčase vypracovali dve čisté gólové príležitosti, ale Tomaga a hlavne Hlbocký ich trestuhodne zahodili. Domáci hrozili hlavne zo štandardných situácií. V druhom polčase bola naša prevaha v poli ešte väčšia, ale paradoxne sme inkasovali. Ako inak po štandardnej situácií https 엑셀 다운로드. Domáci ešte pridali jeden exportný gól, aký sa dáva raz za futbalovú kariéru. My sme v útoku hrali dobre po šestnástku, ale chýbalo nám zakončenie. Súper sa viac k našej bráne nedostal, hru kúskoval častými faulami a zdržiavaním. Verím, že v posledných troch kolách získame ešte nejaké body a potvrdíme, že naše postavenie nie je náhodné.

Mladší dorast

13. kolo

Gabčíkovo – Piešťany 1:2 (0:1)

Góly: 75 사랑의 불시착 다운로드. Zalán Polák – 36. Adam Tomaga, 72. Jakub Taraba

Starší žiaci

14. kolo

Trebatice – Piešťany 0:1 (0:1)

Góly: 33. Janko Labat

Zostava 14. kola: Sandor, Pomajbová (Bartošek) ,Šadibol, Vatrt, Urban, Majko, Táborský, Labat, Badáň, Rolinec, Hesko

Szilárd Petényi, tréner U15:  V konfrotácií dvoch tradičných rivalov v blízkom regióne sme pôsobili oveľa presvedčivejšie, aj keď chudobný výsledok nenasvedčuje tomuto priebehu. Do zápasu sme vstúpili veľmi aktívne, úspešne sme dokázali narúšať rozohrávku domácich a dominovali sme aj v strednej zóne, najmä v osobných súbojoch s konštruktívnym odoberaním, v ktorých vynikali najmä Janko Labat a Dominik Majko Packet Tracer 5.3 3ed. Avšak aj obranná línia nepripustila žiadne väčšie zaváhanie, a preto náš brankár nemusel čeliť žiadnej nebezpečnej situácii okrem št. situácií, ktoré sme upratali. V najväčšej šanci sme sa ocitli hneď v úvode zápasu, keď po vyhratom súboji sa ocitol v samostatnom nájazde Samo Hesko, ktorý obišiel aj brankára, avšak jeho strela sa odrazila od žrde smerom von z brány. Gólovo sme sa presadili v závere polčasu po centri Rolinca s následnou nechytateľnou strelou Labata spoza 16-ky. Opäť pripomínam, že úspešnej gólovej šanci predchádzalo  výborné čítanie, dobre načasovaný víťazný súboj Majka a následne prieniková prihrávka do nábehu Rolinca 피스쿨 다운로드. Práve osobné súboje, v ktorých sme domácích jasne prevyšovali rozhodli o našom úspechu. Koncentrovane  a odhodlane sme pôsobili aj v druhom polčase  a vývoj zápasu sme mali plne pod kontrolou a jednogólove víťazstvo sme si postrážili. Teší ma najmä prístup  hráčov, ktorí svojím výsledkom a najmä výkonom v tomto derby zápase potvrdzujú nárast kvality  výkonov z predchádzajúcich zápasov.

Mladší žiaci

14. kolo

Trebatice – Piešťany 3:0 (0:0)

Góly: 40 malware. Tomáš Zurek, 45. Leonard Chnapko, 57. Gregor Hruška

Zostava 14. kola: Marek, Janech, Jurík, Šálek, Noška, Suchý, Seko, Pernisch, Fodrán, Glos, Franko, Hochel, Bindics, Čavojský, Rolinec, Gábriš, Adamčík

Ján Stachura, tréner: Výsledok zápasu je síce jednoznačný, ale vôbec neodrzkadľuje dianie na ihrisku. Celý zápas sme boli jednoznačne lepší ako súper, vypracovali sme si mnoho šancí, hrali sme pekný kombinačný futbal, boli sme však dôrazní a efektívni, čo súper využil a dal vcelku náhodné góly po odkopnutých loptách a našich chybách. Z našej strany mi chýbal väčší hlad po víťazstve a dôraz. To bola zase súperova najsilnejšia stránka, kedy však jeho agresivita zachádzala v mnohom až do extrémov a nevyberaných zákrokov na našich hráčov. Hrali však to, čo im rozhodca dovolil, meter bol nastavený tak, že im to umožňoval. My sme sa s touto stránkou hry nedokázali vysporiadať, a preto odchádzame zo zápasu s prehrou a bez streleného gólu. Vôbec však nie som na chlapcov nahnevaný alebo sklamaný z našej hry, naopak ako som už povedal herne sme odohrali jeden výborný zápas.

 

Mladší žiaci C

11. kolo

Madunice – Piešťany 3:3 (2:2)

Góly: 15., 28. Boris Hesko, 59. Peter Chovan – 21. Christopher Žlnay, 30. Matej Jánoška, 47. Jakub Hudcovič  

TK PFK

REKLAMA