Úvod Novinky Futbal: Michal Krajčovič hodnotí hru mužov pozitívne, plusom sú mladí hráči v...

Futbal: Michal Krajčovič hodnotí hru mužov pozitívne, plusom sú mladí hráči v zostave

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tréner mužského futbalového tímu PFK Piešťany hodnotí tréner Michal Krajčovič pozitívne, naši futbalisti prechádzajú ôsmou ligou doteraz úplne suverénne, premožiteľa nenašli ani v jednom zo 14 zápasov StarCraft Infinite Map. Najlepším strelcom bol so 16 gólmi Jozef Glos, v závese so 14 gólmi je tesne za ním Marek Staško, Ján Stachura vsietil 10 gólov. Najvyššie víťazstvo zaznamenali piešťanskí futbalisti proti Nižnej, ktorú porazili 0:10. Najvýraznejším pokrokom bol podľa trénera tímový prejav a ako plusom hodnotí pôsobenie mladých hráčov v zostave, ich začlenenie do kolektívu a predvedenú hru. 

Tímový prejav: Do každého zápasu sme nastupovali s odhodlaním o výrazné držanie lopty, časté zakončenie a po strate lopty o okamžitý pokus o jej získanie 구글플레이스토어 apk 다운로드. V začiatkoch nám to robilo problémy, ale časom si to osvojili i mladší hráči a ich výkony išli postupne nahor.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Silné a slabé stránky mužstva: Vo všetkých zápasoch sme boli lepším mužstvom, no nevyhli sme sa kolísavým momentom v určitých fázach niektorých zápasov 애국전선 다운로드. Pokiaľ sme hrali jednoducho a koncentrovane, predvedená hra robila radosť nielen nám, ale i divákom, ktorí v pekných počtoch chodili na naše zápasy doma i vonku, za čo im chcem v mene hráčov srdečne poďakovať 올인포커 다운로드. Medzi silné stránky mužstva patrilo vytváranie si veľkého množstva šancí, no efektivita mohla byť ešte vyššia – vo vyšších súťažiach sa nám to môže vypomstiť Download cryea.dll. Musíme popracovať na hre po strate lopty, lebo aj slabší súperi nám z protiútokov dokázali pohroziť.

Ciele do konca sezóny: Náš náskok pred druhým mužstvom tabuľky je po jesennej časti 11 bodov, čo nám síce zatiaľ nedáva pocit istoty postupu, ale nič iné ako posun o súťaž vyššie neočakávame Fondant Fondant love download. Cieľom je zabudovanie vlastných dorastencov do prvého tímu a príprava na nasledujúcu sezónu, keď ambície Piešťan budú opäť tie najvyššie Share the gothic ttf download. Taktiež máme vytipovaných troch hráčov, ktorých by sme počas zimnej prípravy chceli priviesť do PFK.

Vlastné: Po jesennej časti súťaže môžem byť spokojný 구글지도 이미지 다운로드. Začali sme v lige, ktorá bola pre nás veľkou neznámou. Ukázalo sa, že sme v nej dominantní a patríme do niektorej z vyšších súťaží. Všetky zápasy sme s prehľadom vyhrali, súperom sme nastrieľali 77 gólov a inkasovali len 5 – a to dve mužstvá do Piešťan vôbec nepricestovali, čím mohol byť rozdiel skóre ešte vyšší 악인전 무료 다운로드. Zimná príprava pre nás začína už 7. januára, keď je na programe halový turnaj o pohár predsedu Obfz Trnava, na ktorý sme nominovaní.

Autor: MB/TK PFK

REKLAMA