Úvod Šport Futbal: Dorast PFK Piešťany uspel v talianskej Verone

Futbal: Dorast PFK Piešťany uspel v talianskej Verone

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V dňoch 13. – 16. októbra 2019 sa dorastenci kategórie U17 klubu PFK Piešťany zúčastnili medzinárodného turnaja Verona cup 2019 centos iso 다운로드. Na podujatí štartovalo 124 tímov vekových kategórií U11 – U19. V kategórii U17 bolo do turnaja prihlásených 15 tímov, ktoré boli rozdelené do troch päťčlenných skupín 제인 도 다운로드.

V skupinách sa hralo systémom každý s každým v zápasoch hraných 2 x 20 minút 교육 동영상 다운로드. Výprava z Piešťan bola ubytovaná v krásnom prostredí na brehu najväčšieho jazera v Taliansku Lago di Garda v Campingu Bella Italia pri mestečku Peschiera del Garda 내가 살인범이다 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tréner mladšieho dorastu Peter Vrábel zhodnotil účinkovanie tímu na turnaji: „V našej skupine sme si zmerali sily s fínskym tímom HJK Helsinki a výbermi troch dánskych klubov Lynge Broby, Thorsager Ronde a Bjerringbro english for proficiency. Po troch víťazstvách a jednej prehre sme obsadili v skupine prvé miesto a priamo postúpili do semifinále, kde sme prehrali s neskorším víťazom celého turnaja Horsholm Usserod, tiež z Dánska 더보이 다운로드. V náročnej konfrontácii najmä so severským štýlom futbalu sme obstáli veľmi dobre a na kvalitne obsadenom turnaji sme obsadili tretie miesto Windows 10 1909. Turnaj bol veľmi dobre zorganizovaný a okrem športovej stránky ponúkal aj iné sprievodné akcie, ako napr. otvárací ceremoniál, predstavovanie tímov so štátnymi hymnami a veľkolepým ohňostrojom, súťaž dvojčlenných tímov v počítačovej hre FIFA 2020, návštevu mesta Verona, či zábavného parku Gardaland v4 apk 다운로드. Za možnosť zúčastniť sa medzinárodného turnaja ďakujeme vedeniu PFK Piešťany a tiež rodičom, ktorí sa finančne spolupodieľali pri zabezpečení účasti.“

TK PFK

REKLAMA