REKLAMA
Mlyny

Už jubilejný 10. ročník On Semiconductor Jesenného behu okolo Sĺňavy sa uskutočnil v sobotu 19. októbra. Viac ako stovka dospelých bežcov si užila príjemnú jesennú atmosféru vodnej nádrže a pridali sa k nim aj tri desiatky detí.

Najrýchlejším pretekárom bol Piešťanec Ondrej Kubo pretekajúci za 3NT Bratislava, ktorému sa podarilo zlepšiť rekord okruhu. Takmer 12 kilometrovú trať zvládol zdolať za 39 minút 22 sekúnd. Druhý Tomáš Skala zo Záhoráckeho Friškého Týmu zaostal o 13 sekúnd. Tretí skončil Marek Štefanka zo Šípkového časom 41:42. Mužskú B kategóriu ovládol Miroslav Ozorák a C Dušan Ďuračka. 

Domoss Kuchyne Vian 2019
Domoss Kupelne Viano 2019

Medzi ženami bola najrýchlejšia Piešťanka Katarína Drahovská. Štafetu vyhrala dvojica Lidka a Peťo.

Kompletné výsledky a fotogalériu nájdete nižšie.

 

ON Semiconductor Jesenný beh okolo Sĺňavy – Piešťany – 19.10.2019
 
kategória: muži A (nar. 1980 a mladší) – dĺžka trate: 11,7 km
           
poradie štart.číslo meno a priezvisko mesto/oddiel kat. čas
1. 25 Ondrej Kubo 3NT Bratislava muži A 00:39:22
2. 13 Tomáš Skala Záhorácky Frišký Tým muži A 00:39:35
3. 31 Marek Štefanka Šípkové muži A 00:41:42
4. 19 Matúš Forgáč Dubnica n./Váhom muži A 00:42:43
5. 22 Michal Polačik Madunice muži A 00:44:48
6. 20 Peter Svidroň Radošina muži A 00:46:45
7. 29 Tomáš Jakubík Piešťany muži A 00:46:54
8. 17 Štefan Kasala ZMLR muži A 00:48:45
9. 28 Pavol Hrušovský Trnava muži A 00:48:46
10. 30 Radoslav Rehora Dolné Sŕnie muži A 00:48:47
11. 16 Tomáš cepka ZMLR muži A 00:48:48
12. 27 Richard Planieta Hlohovec muži A 00:50:02
13. 23 Timotej Miština VK Sĺňava muži A 00:51:45
14. 21 Juraj Hirc Nitra muži A 00:51:48
15. 18 Peter Kalabus Piešťanský Pivovar muži A 00:54:01
16. 2 Peter Homola Proefekt muži A 00:54:33
17. 7 Peter Strečanský VK Sĺňava muži A 00:55:19
18. 4 Michal Tomka Myjava muži A 00:57:00
19. 26 Michal Surový ZMLR muži A 00:57:13
20. 14 Čestmír Kračmár ŠK Bradlan Brezová muži A 00:57:22
21. 35 Peter Zildner Banská Bystrica muži A 00:57:45
22. 5 Ivan Hudec Nové Sady muži A 00:58:01
23. 37 Jozef Kvirenc Trenčín muži A 01:00:20
24. 3 Ján Koníček Beckov muži A 01:00:46
25. 1 René Púdela Dechtice muži A 01:01:14
26. 9 David Holík VK Sĺňava muži A 01:01:15
27. 36 Jozef Pekarovič Vrbové muži A 01:01:29
28. 10 Lukáš Miklo VK Sĺňava muži A 01:02:26
29. 6 Michal Striha Nové Sady muži A 01:02:29
30. 11 Matej Martinkovič VK Sĺňava muži A 01:02:33
31. 34 Ladislav Copay Topoľčany muži A 01:04:00
32. 33 Martin Žec Vrbové muži A 01:04:33
33. 8 Emil Poturnay VK Sĺňava muži A 01:04:48
34. 24 Lukáš Vyhňár Dubnica n./Váhom muži A 01:05:08
35. 32 Marek Lednický Piešťany muži A 01:06:40
36. 15 Karim Husein Piešťany muži A 01:10:23
37. 12 Jakub Grznár VK Sĺňava muži A 01:11:26
kategória: muži B (nar. 1970 až 1979) – dĺžka trate: 11,7 km
           
poradie štart.číslo meno a priezvisko mesto/oddiel kat. čas
1. 61 Miroslav Ozorák TKNZ muži B 00:42:27
2. 71 Bohuslav Sosna Black Swans muži B 00:45:37
3. 55 Juraj Pavlech Ber nohy muži B 00:46:16
4. 60 Martin Dinga Hasiči Bratislava muži B 00:47:15
5. 59 Michal Ťapušík Achilles Handlová muži B 00:47:54
6. 58 Martin Kunkel Hlohovec muži B 00:51:44
7. 52 Peter Kolárik Trakovice muži B 00:52:52
8. 51 Pavol Puvák Trebatice muži B 00:54:17
9. 68 Milan Jakabovič Trnava muži B 00:55:26
10. 72 Ivan Budko Piešťany muži B 00:55:28
11. 56 Róbert Hoš Piešťany muži B 00:58:21
12. 73 Pavol Ocelka Piešťany muži B 00:58:28
13. 63 Miroslav Bucko ON SEMI muži B 00:59:36
14. 53 Michal Badžgoň Trenčín muži B 00:59:53
15. 64 Miroslav Novota Vrbové muži B 01:01:00
16. 70 Juraj Kapustík Piešťany muži B 01:01:25
17. 62 Peter Horník Hrádok muži B 01:01:54
18. 65 Ján Mišák Selec muži B 01:02:01
19. 74 Patrik Mego Borovce muži B 01:02:40
20. 66 Dušan Virág Piešťany muži B 01:03:17
21. 69 Ján Radocha ON SEMI muži B 01:04:13
22. 67 Štefan Kováčik Piešťany muži B 01:06:30
23. 57 Marián Bokor Trnava muži B 01:09:34
24. 54 Martin Uhlík Trnava muži B 01:10:12
kategória: muži C (nar. 1969 a starší) – dĺžka trate: 11,7 km
           
poradie štart.číslo meno a priezvisko mesto/oddiel kat. čas
1. 106 Dušan Ďuračka Sokol Šišov muži C 00:48:28
2. 102 Ervín Páleník Trenčín muži C 00:50:29
3. 104 Peter Krajčovič Triatlon Team Trnava muži C 00:52:42
4. 103 Viliam Horváth Bíňovce muži C 00:56:59
5. 105 Peter Jurčík ON SEMI muži C 00:57:59
6. 107 Peter Prozbík ON SEMI muži C 01:00:19
7. 109 Ján Kostka Bratislava muži C 01:00:54
8. 108 Stanislav Štaffen ON SEMI muži C 01:02:22
9. 101 Miloš Kolárik Hlohovec muži C 01:07:36
10. 100 Ján Klimek Sokol Čachtice muži C 01:10:04
kategória: ženy (bez rozlíšenia veku) – dĺžka trate: 11,7 km
poradie štart.číslo meno a priezvisko mesto/oddiel kat. čas
1. 156 Katarína Drahovská Piešťany ženy 00:49:25
2. 141 Elena Svitková Minimon ženy 00:52:23
3. 142 Alexandra Pastieriková AK Bojničky ženy 00:53:02
4. 145 Jana Beňačková BLACK SWANS ženy 00:54:34
5. 151 Jana Bucková ON – SEMI ženy 00:58:02
6. 146 Martina Bábiková Acqutics Nitra ženy 01:01:08
7. 150 Michaela Horníková Hrádok ženy 01:02:20
8. 159 Katarína Eriksson Nové Mesto n./V. ženy 01:03:25
9. 157 Alisa Holiš Hlohovec ženy 01:04:28
10. 144 Henrieta Kostková Bratislava ženy 01:04:40
11. 147 Marianna Vankovičová ON – SEMI ženy 01:06:42
12. 149 Zuzna Ježíková 3NT Bratislava ženy 01:06:50
13. 148 Natália Urbanová IKT ženy 01:08:19
14. 160 Zuzana Neumair Piešťany ženy 01:10:03
15. 158 Barbora Kadlíčková Trnava ženy 01:10:51
16. 155 Lucia Valková Piešťany ženy 01:12:09
17. 143 Michaela Vavrová Družba Piešťany ženy 01:13:16
18. 153 Vlasta Rojková Piešťany ženy 01:14:22
19. 154 Mária Kovalová ZMLR ženy 01:16:18
20. 152 Henrieta Oravcová Piešťany ženy 01:16:19
štafety – celý okruh (11,7 km) – striedanie v úseku cca. 6,3 km
           
poradie štart.číslo meno a priezvisko mesto/oddiel kat. čas
1. Š11 Lydka – Peťo SMTA – 3 NT štafeta 00:43:50
2. Š4 Babulík – Korec Mushla running štafeta 00:44:10
3. Š3 Keher – Brna Mushla running štafeta 00:46:28
4. Š17 Maťko – Kubko Družba Piešťany štafeta 00:47:42
5. Š15 Jančovičová – Jančovič Družba Piešťany štafeta 00:52:58
6. Š1 Jozef Žilinka – Martin Žilinka Družba Piešťany štafeta 00:53:27
7. Š6 Čelinová – Čelin ON – SEMI štafeta 00:55:55
8. Š10 Samko – Matúš Družba Piešťany štafeta 00:56:10
9. Š16 Rýchla rota Družba Piešťany štafeta 00:56:10
10. Š13 Vladimír – Mária Piešťany štafeta 00:58:00
11. Š12 Martin – Lenka ON – SEMI štafeta 00:58:30
12. Š7 Čelinová – Gagorikov D – racing štafeta 00:59:14
13. Š9 Simona – Aneta VK Sĺňava štafeta 01:02:32
14. Š8 Škulec – Ďuriš VK Sĺňava štafeta 01:03:30
15. Š14 Katarína – Patrícia Piešťany štafeta 01:07:43
16. Š5 Jakubovič . Maruška Madunice štafeta 01:09:07
17. Š2 Miška a Kika Nové Mesto n./Váhom štafeta 01:10:07
kategória: najmladšie žiačky a žiaci – ročník nar. 2007 až 2012
       
       
poradie meno a priezvisko    
1. Šimon Kolárik – Trakovice    
2. Denis Sýkora – Družba Piešťany    
3. Peter Bucko – Piešťany    
ostaní účastníci bez poradia    
  Lukáč Kolárik    
  Ján Mišák    
  Matej Feranec    
  Samuel Malý    
  Michal Virág    
  Danie Beseda    
  Maxim Kubín    
       
       
       
1. Alexandra Pastieriková – AK Bojničky    
2. Žofia Kubíková – Púchov    
3. Natália Fridrichová – AK Bojničky    
ostatní účastníci bez poradia    
  Miriam Kováčová    
  Isabela Nekanovičová    

 

kategória: predškoláci (2013 a mladší) – dĺžka trate: približne 100 m
   
poradie meno a priezvisko
1. Kubíková Klára – Púchov
2. Krišková Viktória – Družba Piešťany
3. Oravcová Dominika – Piešťany
ďalší účastníci bez poradia
  Krišková Tamara
  Budková Adela
  Budková Hanka
  Komadelová Emka
  Zvončeková Karolína
  Nekanovičová Nikol
  Fialová Maruška
  Oravcová Lenka
   
 
1. Marek Žák – Trebatice
2. Andrej Bucko – Piešťany
3. Matej Miklovič – Piešťany
ďalší účastníci bez poradia
  Martin Žák
  Ivan Kriško
  Róbert Chlpek
  Branislav Beseda
  Ján Holič

-red- Foto: TH

REKLAMA