Úvod Šport Florbalisti oslovujú partnerov, budú hrávať doma aj s novými posilami tímu

Florbalisti oslovujú partnerov, budú hrávať doma aj s novými posilami tímu

REKLAMA

Florbalový klub FC Páv hľadá partnerov na novú sezónu 2015/2016. Zostava mužstva bude naozaj silná, okrem bývalých odchovancov, ktorí sa do klubu vrátili sa k Pávom pridal aj hokejista z extraligy Michal Srnec Filezilla Hangul file. No a konečne budú hrať domáce zápasy v Piešťanoch.

„Po prvý krát v tejto sezóne budeme hrávať domáce zápasy v Piešťanoch, nakoľko sme dva roky cestovali za domácimi zápasmi do Serede,“ uviedol prezident klubu Matúš Kromholc 오렌지캬라멜 다운로드. „Vďaka tejto zmene sa k nám vrátilo niekoľko odchovancov ako Milan Schwarzbacher (extraligový tím Hurikán Bratislava), Michal Bugár (extraligový tím Salming Trenčín), Andrej Drgoň a Patrik Slovák z Hlohovca 안드로이드 유튜브 영상 다운로드. Zároveň sme privítali nového, ale za to veľmi skúseného hráča z hokejovej extraligy, ktorým je Michal Srnec.“

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

 

Za cieľ si piešťanskí florbalisti kladú postup do prvej ligy, preto aj touto cestou pozývajú nových partnerov, aby sa pripojili do florbalovej rodiny FC Páv Piešťany, ktorá má podľa prezidenta už viac ako dve stovky členov mms address.

 

 

 

 

FlorbalZdroj: Tlačová správa klubu FC Páv, foto: FB FBC Páv Piešťany

REKLAMA