Úvod Novinky Florbal: Pávi vo výbere mladých talentov, tréner Srnec asistentom

Florbal: Pávi vo výbere mladých talentov, tréner Srnec asistentom

REKLAMA

Najbližšiu nedeľu sa v Piešťanoch uskutoční Zraz západoslovenského florbalového reprezentačného výberu hráčov U13. V Diplomat aréne stretne štyridsať vybraných hráčov, ktorých čaká bohatý program Rune's Children. Pozvánku dostalo aj šesť piešťanských starších žiakov FBC Páv Piešťany a asistentom trénera západoslovenského výberu sa stal piešťanský kormidelník mládežníckych tímov Michal Srnec 민물장어의 꿈 다운로드.

Matúš Pavlíček

Družstvo starších žiakov  FBC Páv Piešťany je aktuálne v lige na treťom mieste Tomb Raider. Zložené je však prevažne z mladších žiakov, hráči s vekom starších žiakov sú len štyria. Klub pristúpil k spojeniu svojich týmov pred sezónou pre zväčšenie počtu hráčov a možnosť hrať dlhšie s kvalitnejšími súpermi, čo by malo zvýšiť kvalitu hráčov pri postupe do vyšších kategórií 세븐나이츠 누적 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kvalita sa začína prejavovať už teraz, keď do Západoslovenského reprezentačného výberu U13 boli Piešťanci nominovaní po prvý raz a hneď vo veľkom počte ms Office 2016. Pozvánku dostali brankár  Jakub Korvín a hráči Adam Kišš, Dominik Kišš, Benjamín Kollár, Matúš Pavlíček a Filip Košinár. Vrámci zrazu ich čaká testovanie aj modelový turnaj, kde budú môcť dokázať svoje kvality One.

Slovenský florbalový zväz nominoval do realizačného tímu regionálneho výboru aj piešťanského  trénera Michala Srnca. Pôsobiť bude ako asistent trénera výberu mládežníckych talentov SR U13 pre región Západ OneWord. Jeho úlohou bude tiež vyhľadávanie talentov  v regióne v kategóriách Mladší a Starší žiaci.

Adam Kišš
Filip Košinár
Jakub Korvín
Benjamín Kollár
Dominik Kišš

-th- Zdroj: FBC Páv Piešťany Foto: -th-

 

REKLAMA