Plávanie: Plavecké nádeje pretekali v domácom bazéne

V sobotu 17. novembra v Piešťanoch na pretekoch Plavecké nádeje 2018 najmenší plavci ŠPK Kúpele Piešťany vybojovali 46 medailových umiestnení, z čoho získali 22 zlatých 14 strieborných a 10 bronzových medailí.

Súťažili žiaci z desiatich klubov Slovenska v celkovom počte do 130 pretekárov v bazéne Adeli Centra. Naši najmladší si vyplávali nielen medailové ocenenia, ale veľa pekných osobných rekordov.

Najúspešnejšia bola iba 7 ročná Milica Martinkovičová, ktorá každý štart premenila na zlato. Ďalej na stupňoch víťazov stáli Rastislav Čačík, Sebastián Hornák, Oliver Švec, Samuel Šiška, Patrik Tapušík, Alexander Zurek, Kornélia Čačíková, Diana Cisárová, Michaela Csenkyová, Natália Ertlová , Patrícia Holíková, Eliška Kiššová, Katarína Lopatková, Emma Miháliková, Viktória Schedlingová.

K plaveckým výkonom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie napredovanie v bazéne.