Úvod Aktuality Daruj Vianoce – najskôr zbierka, potom voľný bazár

Daruj Vianoce – najskôr zbierka, potom voľný bazár

REKLAMA

V nedeľu 25. novembra sa uskutoční druhý ročník zbierky oblečenia, obuvi, hračiek, školských, domácich či športových potrieb, ako aj drogérie, kníh a posteľnej bielizne pod názvom Daruj Vianoce japanese ime. Už druhý rok po sebe ho pripravujú piešťanskí stredoškoláci pod hlavičkou občianskeho združenia Úsmev pre druhých.

Aj tento rok mládežníci chystajú darčeky pre každého.

„Zorganizovať ju tento rok znova sme sa rozhodli preto, lebo sme na vlastné oči videli, aká bola minulý rok úspešná a pomohla ľuďom okolo nás,“ vyjadril sa jeden z dvanástich mladých iniciátorov akcie Vincent Petruška water vango-based. Zber vecí prebehne v nedeľu pred kostolmi sv. Štefana po omši o 9:00, kostolom Cyrila a Metoda o 10:30, a jezuitskou kaplnkou o 11 java ftp 파일 다운로드. hodine. Z vecí sa následne od pondelka vytvorí voľný bazár v Dennom centre Svornosť na Vážskej ulici 4 v Piešťanoch, ktorý bude otvorený pre každého denne medzi 10 Go free download. a 18. hodinou až do 2. decembra.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„Bolo krásne vidieť radosť v očiach ľudí, ktorých sme obdarovali, ale aj v očiach ľudí, ktorí veci pred rokom nosili,“ vyjadrila svoje pocity Lucia Hrebíková, ktorá navštevuje miestne gymnázium 디시클리너 다운로드. „Tento rok plánujeme zbierku pre ešte väčšie množstvo dospelých a detí. Oblečenie, hračky i iné veci ľudia môžu nosiť nielen do kostolov, ale aj do Denného centra Svornosť, kde si hocikto môže prísť vziať čo potrebuje, alebo naopak, niečím prispieť do zbierky,“ dodáva Tupe. Podľa slov a hesla organizátorov má totiž každý z nás doma veci, ktoré sú na jednej strane kvalitné, no počas celého roka takmer nepoužívané 에쒸비 전권 다운로드. Na inom mieste však môžu nájsť svoje využitie.

Minulý rok boli Piešťanci veľmi štedrí.

Potešiť niektoré rodiny môžete nákupom drogérie, školských potrieb či napríklad posteľnej bielizne Download Blue Manto. Akciu môžete podporiť i finančne zaslaním sumy na účet občianskeho združenia s poznámkou Daruj Vianoce, ktorý nájdete na webovej stránke združenia 쇼미더머니4 거북선 다운로드. Suma poputuje rodinám v núdzi.

Všetky veci zo zbierky nájdu svoje využitie. Tie, ktoré zostanú aj po nedeli, budú rozdané do rôznych zariadení po celom kraji Download Cairo. „Veríme, že tento rok bude zbierka ešte väčšia, zapojí sa čo najväčší počet ľudí. Snáď si tam každý nájde, čo potrebuje a ušetrené peniaze použijú ľudia na pomoc iným či iné aktivity,“ uzatvára Lucia.


Miro Béreš

REKLAMA