Florbal: Pávi doma zdolali Šaľu a vyšvihli sa na vedúcu pozíciu ligy

Hráči domáceho florbalového klubu FBC Páv Piešťany odohrali včera, v sobotu 30. januára v hale Gymnázia Pierra de Coubertina víťazný zápas proti mužstvu Šale. Výhra sa síce nerodila ľahko, pretože po prvej tretine bol stav len 1:0 v prospech domácich, ale koncentrovanou hrou a odhodlaním sa našim hráčom podarilo zdolať tím súpera. Piešťancov do polovice zápasu výsledkovo potiahol obranca Tibor Jankech, ktorí svojim hetrikom upokojil spoluhráčov. Konečný výsledok  11:3 po tretinách 1:0, 4:1 a 7:2 hovorí jednoznačne v prospech Pávov, ktorí poskočili na prvé miesto v tabuľke 2. ligy mužov. Okrem toho predĺžili sériu domácej neporaziteľnosti.