Úvod Novinky Florbal: FBC Páv Piešťany postupuje do 1. ligy

Florbal: FBC Páv Piešťany postupuje do 1. ligy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po dobrých výkonoch v sezóne 2015/16 sa FBC Páv Piešťany umiestnil v základnej časti na 2. mieste. Na výbornú hru sa však klubu nepodarilo nadviazať v playoff a chuť neúspechu pocítili v semifinále, v ktorom podľahli v oboch zápasoch neskoršiemu víťazovi a obsadili konečné 3 킹오브 99 다운로드. miesto. V stredu 1. júna sa uskutočnilo prezídium Slovenského florbalového zväzu, ktoré rozhodlo o administratívnom posunutí dvoch klubov, konkrétne Piešťan a Dubnice, do vyššej súťaže wind or a little wedge. Automatický postup si ako víťaz vybojoval klub FBK Púchov. FBC Páv Piešťany tak bude v nadchádzajúcej sezóne účastníkom 1. ligy.

Snímek_7-700x400

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

“Úspešné ťaženie ligou nás stálo veľa síl a do Play-off sme nastupovali s veľkými ambíciami hp laptop touchpad driver. Slabší deň na nás padol zrovna v domácom semifinálovom zápase, kde sa nám zranilo až päť hráčov a tak výjazd na odvetu bol už len akousi dohrávkou sezóny Download the android image. Teší ma, že napriek zaváhniu nám bola poskytnutá šanca hrať kvalitnú celoslovenskú súťaž (2. najvyššiu súťaž – 1. ligu),” vyjadril sa o postupe prezident klubu Matúš Kromholc 크롬 영화 다운로드.

FBC Páv Piešťany plánuje získať do novej sezóny päť hráčov, ktorí by posilnili klub. Prestupové obdobie začína 1. júla a z tohto dôvodu nechcel Matúš Kromholc konkrétne mená zatiaľ bližšie špecifikovať 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. Pávov opúšťajú štyria hráči, ktorí odchádzajú na vysoké školy a jeden z najväčších mládežníckych talentov by mal odísť na hosťovanie do extraligového mužstva Fallout 4. Klub chystá i niekoľko noviniek, medzi ktorými má byť napríklad nový dizajn dresov, vytvorený na základe spolupráce s novými partnermi. Všetky kategórie budú nastupovať v rovnakých dresoch ako muži, kapitánske pásky budú v rovnakom dizajne a aj web prešiel veľkou zmenou spring bulletin board.

“Druhá najvyššia liga je o triedu kvalitnejšia súťaž, a preto sa budeme usilovať o zotrvanie v 1. lige. Ak budeme všetci jednotní a ťahať za jeden povraz malo by sa nám podariť tento cieľ splniť 유니코드 다운로드. Osobne pracujem na skvalitnení podmienok pre hráčov a fanúšikov. Jednáme aj s licencovaným trénerom, ktorý by nás viedol už od letnej prípravy Download Acronis 2018. Výsledky rokovaní by mali byť známe do dvoch týždňov. Na záver by som rád poďakoval hráčom, realizačnému tímu, fanúšikom a v neposlednom rade aj partnerom FBC Páv Piešťany za odhodlanie, nasadenie a neustálu podporu zdvíhať úroveň florbalu v Piešťanoch,” dodal Matúš Kromholc.

-FBC Páv Piešťany-

REKLAMA