Úvod Novinky Basketbal: Prvou posilou Čajok je slovenská reprezentantka Angelika Slamová

Basketbal: Prvou posilou Čajok je slovenská reprezentantka Angelika Slamová

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky hlásia novú posilu, novou akvizíciou dvojnásobných vicemajsteriek Slovenska sa stala 21- ročná slovenská reprezentantka Angelika Slamová, ktorá do Piešťan prichádza zo Šamorína. Druhá najlepšie bodujúca hráčka ženskej basketbalovej extraligy s priemerom 15 bodov na zápas, je tak prvým úlovkom piešťanského celku pred nadchádzajúcou sezónou 사탄의인형 2019 다운로드.

13315550_1372431176104049_5986950268441774397_n

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Sme veľmi radi, že po obojstranne korektných rokovaniach s hráčkou sme dospeli ku dohode a podpísali sme s Angelikou hráčsku zmluvu 바이트 계산기 다운로드. Je to hráčka, ktorá prešla viacerými mládežníckymi reprezentačnými výbermi a je členkou aj seniorského kádra. Pre mňa osobne tento prestup zostane dlho v pamäti, nakoľko bol prvý v mojej novej funkcii,“ uviedla generálna manažérka Piešťanských Čajok Bronislava Borovičková 화이트 라이언 찰리 다운로드.

S novou posilou je spokojný aj tréner Čajok Martin Pospíšil, ktorý s Angelikou Slamovou ráta na pozície 2 alebo 1. „Osobne ma veľmi ma teší, že sa nám podarilo dohodnúť s Angelikou Modern Combat. Je to hráčka, ktorá má víťaznú mentalitu a veľký potenciál napredovania, ktorý budeme tvrdou prácou rozvíjať. Vekovo je mladá hráčka, prvýkrát v kariére ochutná náročnosť Európskeho pohára FIBA, čo bude pre ňu obrovská výzva ukázať svoje schopnosti v náročných podmienkach,“ dodal kouč piešťanského celku Parasitic Water Part 1.

-Text a foto: Piešťanské Čajky-

REKLAMA