Úvod Novinky Duatlon: Ondrej Kubo majstrom Slovenska

Duatlon: Ondrej Kubo majstrom Slovenska

REKLAMA

Piešťanec Ondrej Kubo hájaci farby 3NITY Triathlon teamu Bartislava sa stal v nedeľu 9. apríla v Košiciach majstrom Slovneska v krátkom duatlone, ktorý sa konal v rámci Cassovia duatlonu cj 서체. Desať km behu, 40 km na bicykli a opäť päť kilometrov behu zvládol za necelé dve hodiny a jedenásť minút. Druhý Peter Štilla z TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica zaostal za víťazom 7 minút 생활코딩 동영상 다운로드. Tretí skončil Jakub Mészáros z ŠK ATÓM Levice,

Po prvom behu bol Ondrej Kubo na druhom mieste o 2 sekundy za P 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Štillom. Na bicykli sa však všetkým svojim súperom postupne vzďaloval  a vypracoval si vyše osem minútový náskok. Posledných 5 km behu si už mohol užívať a tešiť sa z majstrovského titulu v krátkom duatlone 교보문고 ebook 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

V šprint duatlone sa Košiciach darilo pretekárom z piešťanského týmu ŠPBR. Na trati 5 km beh, 20 km cyklistika a 2,5 km beh v kategórii muži-open vyhral Tadeáš Drahovský 두사람 다운로드. Kategóriu junioriek ovládla jeho sestra Lýdia Drahovská. Uspela taktiež mama piešťanských pretekárov Katarína Drahovská, ktorá vyhrala kategóriu ženy-open 포코팡 apk 다운로드.

-th- Foto: FB Ondrej Kubo

REKLAMA