Úvod Novinky ŽiWellné menu tento týždeň prinesie chute Talianska, exotiku i predĺžený víkend

ŽiWellné menu tento týždeň prinesie chute Talianska, exotiku i predĺžený víkend

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 베라크립트 다운로드. Menu poteší pestrou ponukou bezmäsitých jedál, medzi nimi nájdete tento týždeň i Taliansku šošovicovú polievku s rajčinami a bazalkou, Pšeno s hráškom a kurkumou, Špenátové kofty so senovkou gréckou, Indické lečo s maslovou fazuľou, Šampiňónovo-hlivové ragú v kokosovej omáčke, ale aj Ananás v cestíčku s medom a Višňový šríkhand someboyd.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 영화 극한직업 무료 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Download The Crown Prince of Prison. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 찜하기 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 윈도우10 1803 업데이트 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Sudden Attack.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 영화 완벽한타인 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Shader download. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA