Úvod Šport Dračie lode na Sĺňave

Dračie lode na Sĺňave

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 11. júna si jazdu na dračích lodiach vyskúšalo na Sĺňave, takmer štyristo študentov a pedagógov z piešťanských škôl google apps for android 4.3. Lode boli[singlepic id=694 w=320 h=240 float=left]síce bez hláv drakov, podľa ktorých dostali názov (kvôli bezpečnosti pri nastupovaní, ale aj preto aby sa pomerne drahé hlavy nezničili), to však vôbec nevadilo študentom, z ktorých prevažná väčšina držala pádlo v ruke po prvý raz Mac Terminal. Teplé slnečné počasie ich lákalo dosýta si vychutnať bezprostrednú blízkosť vody, podľa čoho niektorí aj pri vystupovaní vyzerali.

Dračie lode do Piešťan priviezol zakladateľ trenčianskeho klubu dračích lodí Ľubomír Matúš, ktorý sa aktívne venuje popularizácii tohoto športu na Slovensku 으뜨거따시 스폰서 다운로드. V Čechách sa jazdí na dračích lodiach množstvo súťaží, dokonca medzi sebou pretekajú aj školské tímy. Pôvodne mala akcia v Piešťanoch trvať tri dni, avšak pre vysokú hladinu Váhu museli organizátori zmeniť svoj pôvodný plán haansoft pdf 드라이버 다운로드. Dračie lode sme v Piešťanoch nevideli určite posledný raz, pretože už koncom júna sa na Váhu pravdepodobne medzi mostami v centre mesta uskutočnia preteky študentských posádok a následne aj preteky pedagógov v Ratnovskej zátoke 바람체 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dračia loď meria skoro 13 metrov, má výtlak viac ako dve tony, zmestí sa do nej 20 členov posádky s pádlami, bubeník a kormidelník 아이폰 6 벨소리 다운로드. Ak chcete vidieť aká bola v piatok na Sĺňave atmosféra, nech sa páči nahliadnite do našej fotogalérie.

Autor: Tomáš Hudcovič Foto: hug(o)photo agency

[nggallery id=22]

REKLAMA