Daniel Rybanský dvojnásobným majstrom Slovenska v ťahaní na kajakárskych trenažéroch

Obchodné centrum Avion v Bratislave sa počas soboty 30. januára už druhý raz zaplnilo účastníkmi Majstrovstiev Slovenska v ťahaní na kajakárskych trenažéroch. Členovia klubu Kajak & Kanoe Piešťany vybojovali na podujatí viaceré výborné umiestnenia. Výborne sa darilo Danielovi Rybanskému, ktorý sa v kategórii 13-ročných stal Majstrom Slovenska na 200 aj 1000 metrovej trati.

kajak Avion

V Bratislave sa stretla takmer celá slovenská špička v rýchlostnej kanoistike a na preteky zavítal aj Dán René Holten Poulsen, majster sveta, strieborný olympijský medailista a mnohonásobný majster Európy. Vynikajúce prvé miesto vybojoval aj Michal Jurčo, ďalší z klubu Kajak & Kanoe Piešťany v kategórii 14-ročných na 200 metrov.  Darilo sa aj Samuelovi Podhradskému, ktorý obsadil dve strieborné priečky. Eva Viktoria Domonkošová skončila v kategórii junioriek na 3. mieste. Podujatie bolo zaujímavým spestrením zimnej prípravy a výborná motivácia pre mladých pretekárov, ktorým za dosiahnuté úspechy gratulujeme.