Úvod Aktuality Stánok trnavského kraja na patril na veľtrhu ITF k najväčším a najpestrejším

Stánok trnavského kraja na patril na veľtrhu ITF k najväčším a najpestrejším

REKLAMA

Po prvý raz sa v tomto roku zúčastnil Rezort Piešťany veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2016, ktorý sa konal minulý víkend v bratislavskej Inchebe, v spoločnom stánku Trnavského samosprávneho kraja 고스트 11.5 다운로드. Okrem Piešťan možnosť spoločnej prezentácie využili aj Galanta a Senica či Skalica. Podľa predsedu predstavenstva Oblastnej organizácie Rezort Piešťany Petra Tremboša stánok nášho kraja patril k najväčším a zároveň aj najpestrejším expozíciám na veľtrhu cestovného ruchu 소스 세이프 2005 다운로드. Okrem trnavského kraja sa podľa portálu BRATISLAVADEŇ.sk spoločne prezentovali napríklad aj mestá a organizácie cestovného ruchu bratislavského regiónu re-shack weapon.

20160129_161058 (1)„Stánok TTSK patril svojou rozlohou 100 m2 jednoznačne k najväčším a zároveň aj najpestrejším expozíciám na veľtrhu cestovného ruchu ITF v Bratislave,“ uviedol P Download the 2015 New Year card. Tremboš. „ Ponúkal, od možnosti koštovky piva a medoviny, cez skúšobné golfové odpalisko, až po originálnu thajskú masáž, rôzne atraktívne ponuky 강경옥 설희 다운로드. Etablovanie TTSK na trhu cestovného ruchu je však, napriek snahe a podpore VÚC a nášho župana, neľahký a najmä dlhodobý proces. Aj preto bola účasť nášho mesta so zavedenou, ľahko čitateľnou značkou „barlolámača“ a všeobecne známou ponukou služieb, vítaným príspevkom pre prezentáciu Trnavského kraja Download The Beginning of The Hero. O tom, či aj budúci rok využijeme túto možnosť prezentácie nášho mesta rozhodnú nielen reakcie verejnosti a podmienky, ktoré nám poskytne Trnava, ale aj objem prostriedkov, ktoré na tento účel vyčlení naše mesto.“

REKLAMA
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba

 

O zmene stratégie zo samostatnej účasti Rezortu na výstavách na spoločnú prezentáciu s krajom a ďalšími mestami či organizáciami, sme informovali už v článku Rezort Piešťany na výstavách: viac a výhodnejšie. Podľa Petra Tremboša sa dnes štruktúra marketingového priestoru mení, takže dosah výstav nie až taký efektívny 존윅1 자막 다운로드. „Cesta je v spájaní, udržíme značku, ale efektívnejšie,“ myslí si. V minulom roku rezort za samostatnú účasť na dvoch výstavách v Prahe a Bratislave zaplatil viac ako 25 tisíc eur za stavbu stánku, dva poplatky za miesto, propagačný materiál a občerstvenie (viac informácií tu) 워킹데드 시즌7 다운로드. Po novom sa v spojení s ďalšími vystavovateľmi zúčastní až troch výstav a zaplatiť by mal menej ako šestinu zo spomenutej sumy, približne 3,5 – 4 tisíc eur. Ďalšou výhodou môže byť získanie nových klientov, ktorí by inak samostatný stánok len s piešťanskou ponukou obišli OneDrive app.

20160129_161002 (1)
9082ed23-8f62-461a-917f-80490eb18b39Ako ďalej uviedol, na bratislavskom veľtrhu ho zaujala aj možnosť ochutnávky domácich špecialít: „V stánku TTSK prezentovali svoje výrobky aj malí výrobcovia miestnych špecialít – výrobu vynikajúcej medoviny z Dolnej Krupej a piva z obce Prievaly 혁오 22 다운로드. Dúfajme, že o rok bude možné na veľtrhu ochutnať aj to z Piešťan.“ Členovia Rezortu Piešťany na tohtoročnom veľtrhu tradične ponúkali najmä propagačné materiály, zľavy na ubytovanie, tematické pobytové balíčky a súťaže o ceny.

Stánok  trnavskho regiónu navštívili aj významné osobnosti, okrem známej odborníčky na cestovný ruch Ivety Niňajovej z organizácie Košice Tourizm, to bol napríklad aj profesor Viliam Lauko z Univerzity Komenského v Bratislave, s ktorým P. Tremboš viedol rozhovor aj o možnostiach spolupráce medzi Rezortom Piešťany a touto najdôležitejšou slovenskou vedecko-výskumnou a vzdelávacou inštitúciou.

20160129_16130120160129_153647Fotoreportáž z veľtrhu nájdete aj na stránke Rezortu Piešťany tu.

-red-/P. Tremboš, foto: P. Tremboš

REKLAMA