Úvod Novinky Chcete byť zdravý a ešte sa aj zadarmo zabaviť na festivale Lodenica?

Chcete byť zdravý a ešte sa aj zadarmo zabaviť na festivale Lodenica?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nezabudnite sa zaregistrovať na Lodenica RUN a prihláste bezplatne aj svoje deti. Nultý ročník LODENICA RUN sa uskutoční v sobotu 1 이클립스 jad 다운로드. septembra v areáli Lodenica v Piešťanoch počas hudobného festivalu CountryLodenica. Zaujímavosťou bude, že všetci pretekári, ktorých počet je obmedzený na 200 bežcov, dostanú LÍSTOK NA FESTIVAL na sobotu 1 Soaon Odyssey Scale. septembra ZDARMA. Nenáročná trať po rovinatom asfaltovom povrchu bude merať 7 km pre dospelých a pre 300 metrov pre deti.

Okrem lístka na hudobný festival, pamätnej medaile, je pre pretekárov pripravené aj chutné občerstvenie po pretekoch rpgxp 다운로드. Samozrejmosťou je občerstvovacia stanica počas pretekov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Štart behu je plánovaný na 10:00 hod. Registrovať sa bude možné dve hodiny pred začatím pretekov aj na mieste sql server 2005 다운로드. Inak sa dá vopred registrovať na linku TU.

Počet detí je obmedzený na 50, keďže všetky deťúrence obdržia taktiež pamätné medaile MasterCam x8. Štartovné platiť nebudú.

Pre dospelých je štartovné vrátane lístka na FESTIVAL LODENICA, pamätnej medaile a občerstvenia stanovený na 10 Eur Download backtrack 5.
Prvé tri miesta v kategóriách muži a ženy budú štedro odmenené športovými darčekmi a zdravými tyčinkami a nápojmi pre športovcov 윈도우 10 1903 다운로드.

Parkovanie je možné priamo v areáli Lodenica.
Viac info na janka.benacka @gmail.com alebo na tel.č. 0917805243.

TS Ilustr 8090 가요 다운로드. foto: -lt-

REKLAMA