Úvod Novinky Čajky sa na pôde Toruňu pobijú už dnes večer o víťazstvo

Čajky sa na pôde Toruňu pobijú už dnes večer o víťazstvo

REKLAMA
Knebl

Piešťanské Čajky odohrajú už v stredu 22. novembra jeden z najdôležitejších zápasov v D-skupine Európskeho pohára FIBA, keď sa o 19.00 hodine predstavia na palubovke poľského tímu Energa Toruň 크롬 앱 다운로드. Čajky pricestovali do Poľska včera podvečer po takmer deväťhodinovej ceste autobusom, sú však odhodlané uspieť a priblížiť sa postupu do vyraďovacej časti Eurocupu drive photo.

Basketbalistky z kúpeľného mesta majú na svojom konte zatiaľ v D-skupine Eurocupu dve víťazstvá a dve prehry. Stále tak majú veľmi dobrú šancu na postup zo skupiny 익스플로러 10 다운로드. Čajky s Toruňom zvládli domáci zápas, keď 18. októbra vyhrali 77:73. Práve ďalšie víťazstvo nad poľským celkom by im mohlo vytúžený postup priblížiť logic pro x 다운로드. „Chceme jednoznačne odviesť maximum, bojovať v každej jednej situácii, o každý doskok, o každú loptu a samozrejme ukázať tímový charakter Full Windows. To je náš hlavný cieľ. Keď sa nám ho podarí splniť budeme spokojní,“ povedal pred stredajším stretnutím tréner Čajok Martin Pospíšil ps3 게임 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Piešťanské Čajky pricestovali do Poľska len s desiatimi hráčkami. Do Toruňu nevycestovala Rebeka Mikulášiková, ktorej návrat na palubovky sa už blíži a ani Kateřina Zohnová, ktorú v posledných týždňoch trápilo zranenie kolena 캐치미이프유캔 다운로드. „Rebeka aj Katka sú kvalitné hráčky dôležité pre náš herný koncept. My ale máme ďalších desať, ktoré majú kvalitu a sú pripravené pobiť sa o dobrý výsledok a zastúpiť aj zranené spoluhráčky,“ uviedol kouč Piešťan Dude Simulator.

Stretnutie sa uskutoční v krásnej multifunkčnej hale, kde hrávajú domáce basketbalistky dôležité stretnutia. Špecifikom domovského stánku basketbalistiek Toruni je, že ihrisko sa nachádza uprostred atletického bežeckého oválu a tribúny od ihriska viac vzdialené, čo môže robiť mierne problémy v priestorovej orientácii java pdf 파일 다운로드. Aj preto nechali tréneri stiahnuť v Diplomat aréne tribúny, aby si hráčky v predzápasových tréningoch na väčší priestor, ako tak zvykli. „V Toruni je krásna hala, ale my musíme byť koncentrovaní na náš herný výkon japanese ime. Určite nebudeme hľadať výhovorky v hale, košoch alebo poprípade v rozhodcoch. Chceme ísť svojou cestou bez výhovoriek,“ zakončil Martin Pospíšil.

TS Piešťanské Čajky

 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba