Úvod Novinky Čajky s ďalším extraligovým víťazstvom i potešujúcou správou

Čajky s ďalším extraligovým víťazstvom i potešujúcou správou

Basketbalistky Popradu v deviatom kole ženskej basketbalovej extraligy Piešťanské Čajky potrápili, sobotný zápas v Diplomat aréne mal dramatický priebeh 풍욕 방법 다운로드. Piešťanské basketbalistky dokonca prehrali prvý polčas 38:39, v druhom dejstve však zabrali, ukázali svoju kvalitu a zvíťazili 71:60. Ďalšou pozitívnou správou je, že minuloročné víťazstvo v Slovenskom pohári budú naše basketbalistky obhajovať na domácej palubovke v dňoch 19 56 com 동영상. až 21. januára 2018.

Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Piešťanské Čajky boli proti aktuálne štvrtému celku extraligy favoritom, Popradčanky však nechceli predať kožu lacno North American server download. Piešťanky síce začali výborne a vyhrávali po piatich minútach 14:6, do konca prvej časti laxnou hrou dovolili Popradu znížiť na 23:17. Druhá časť bola zo strany Piešťan ešte horšia, prehrali ju 15:22 a Poprad sa dostal do polčasového vedenia 39:38 너의 모든 것 다운로드. Po prestávke sa však Piešťanky vzchopili a nedovolili prekvapenie v podobe víťazstva Popradu. O svojom triumfe rozhodli vo vydarenej tretej časti, ktorú vyhrali 18:6 https 엑셀 다운로드. V poslednej štvrtine sa síce hralo bodovo vyrovnane, ale nič to už nezmenilo na ďalšom extraligovom víťazstve Piešťan.

V drese Piešťanských Čajok sa po dlhšej prestávke kvôli zranenému kolenu predstavila opäť talentovaná pivotka Rebeka Mikulášiková, ktorá hneď zaznamenala 6 bodov 사랑의 불시착 다운로드.

Piešťanské Čajky – BAM Poprad 71:60 (23:17, 38:39, 56:45)

Piešťanské Čajky: Slamová 18, Kašpárková 15, Smith 6, Páleníková 6, Bartáková 4 (Podrug 9, Mikulášiková 6, Dudášová 5, Gajdošová 2, Letková) Packet Tracer 5.3 3ed. Tréner: M. Pospíšil.

BAM Poprad: Ivančáková 16, Kudličková 10, Hadačová 10, Filičková 8 (11 doskokov), Drobná 6 (Grígerová 4, Sojáková 4, Tetemondová 2, Hamaliarová) 피스쿨 다운로드. Tréner: M. Černický.

TH: 11/10 – 17/9. Trojky: 3 – 5. Fauly: 16 – 17. Divákov: 280. Rozhodovali: Lamoš, Macura, Izák. Štvrtiny: 23:17, 15:22, 18:6, 15:15 malware.