Úvod Šport Čajky nehovoria o obhajobe pohára, dôležité je najskôr zvládnuť semifinále

Čajky nehovoria o obhajobe pohára, dôležité je najskôr zvládnuť semifinále

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V krátkej histórii Piešťanských Čajok je sezóna 2016/2017 zapísaná zlatými písmami. V domácom prostredí sa im totiž podarilo získať Slovenský pohár 패트와매트 다운로드. Opäť po roku na ich palubovke ich čaká tentoraz ďalšia výzva – obhájiť trofej pre víťaza.

Väčšia túžba po víťazstve sa premietla vo finálovom stretnutí predchádzajúceho vydania Slovenského pohára, po dvanástich rokoch napokon ukončili zverenkyne trénera Martina Pospíšila hegemóniu GOOD ANGELS Košice, keď na nimi zvíťazili 59:53 천재교육 교과서 pdf 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Výzva to je, ale my sa chceme sústrediť na našu výkonnosť a ísť krok za krokom. Myslím si, že budeme mať v sobotu Ružomberok, to je pre nás podstatné c Cleaner download. Myslím si, že Ružomberok má túto sezónu výbornú kvalitu, ešte sa k tomu aj posilnil. My musíme ukázať vysoký štandard na to, aby sme zápas dokázali zvládnuť. Je mnoho detailov, čo sa týka zápasu 엑소 템포 다운로드. Ja osobne sa nechcem pozerať na Slovenský pohár v celom kontexte, je to momentálne o jednom zápase, o prvej štvrtine, ako sa chceme koncentrovať 서전 시뮬레이터 다운로드. Potom pôjdeme ďalej. Ak mám niečo povedať k Slovenskému poháru, tak je tam jeden veľký favorit – GOOD ANGELS Košice. Toto je jednoznačné a oni musia potvrdiť, respektíve mali by potvrdiť kvalitu Download The Cemetery of Horrors. Spolu s Ružomberkom urobím všetko pre to, aby sme im to znepríjemnili,“ povedal pred turnajom kormidelník Čajok.

Jeho zverenkyne vyladili formu v správnom čase, po neúspešnom účinkovaní na záverečnom turnaji Východoeurópskej ligy (EEWBL), dokázali pripraviť v lige prvú tohtosezónnu prehru GOOD ANGELS Košice (72:66) Mokpo Hero Download. „Každý súper je zdolateľný, každý zápas sa totiž začína za stavu 0:0. Určite nám môže toto víťazstvo zvýšiť sebavedomie, hlavne po tom, čo sme nový rok začali vlažne 계춘할망 다운로드. Naša energia a výkonnosť nebola na takej správnej úrovni. Ukázali sme určitú kvalitu a verím v to, že v sobotu v tom budeme pokračovať,“ uviedol po víťazstve Pospíšil 에오스 다운로드.

Druhé miesto v tabuľke znamenalo pre Piešťanské Čajky priame nasadenie do semifinále. V ňom narazia na víťaza duelu medzi MBK Ružomberok a BKM Junior UKF Nitra 회사 소개서 다운로드. Čo môže cestou k úspechu na domácom turnaji?

„Musíme sa dať poriadne dokopy a pripraviť sa na SP, ktorý je jeden z vrcholov sezóny. Potrebujeme, sa držať nášho konceptu a aby sa nám vyhýbali výpadky koncentrácie. Každá jedna hráčka musí ísť hranu svojich možností. Len tak môžeme uspieť. Je to krátkodobý turnaj, všetko prebehne za necelé tri dni, čiže môže sa tu stať všeličo. Nebude to vôbec jednoduché. Minulý rok nám Slovenský pohár vyšiel nad mieru. Bol to fantastický zážitok, družstvo sa parádne stmelilo a zaslúžene sme vyhrali. Musíme sa sústrediť na detaily, bojovať o každý kúsok ihriska, o každú loptu a hlavne musí mať náš výkon charakter,“ odpovedal tréner Piešťan.

-TS – M. Duchovič – SBA-

REKLAMA