Úvod Šport Čajky zabojujú o obhajobu pohára, v semifinále porazili Ružomberok

Čajky zabojujú o obhajobu pohára, v semifinále porazili Ružomberok

Zverenkyne trénera Martina Pospíšila mali výborný vstup do stretnutia, po necelých troch minútach viedli už 5:0. Prvá štvrtina bola jasne v réžii Piešťanských Čajok, výbornou obranou vyhrávali už v 8 토이스토리1 한글자막 다운로드. minúte 15:4. Potom sa dostali k slovu aj Ružomberčanky, ale prvú štvrtinu napokon prehrali 10:18. V druhej 10-minútovke zlepšili hráčky MBK svoj herný prejav, krok po kroku sťahovali z manka numerical point. „Ruža“ mala výbornú koncovku, za necelé štyri minúty zaznamenali 14 bodov za sebou, čo znamenalo napokon polčasové vedenie 33:29.

Polčasová prestávka Piešťanom pomohla, dosť rýchlo sa im podarilo otočiť zápas opäť na svoju stranu 소주한잔 mp3 다운로드. Potom to už bola bitka o každý bod, tímy sa často striedali vo vedeniach. Lepšie na tom bol pred záverečnou periódou Ružomberok, keď viedol 54:49 Unity ftp download. To najlepšie si nechali Piešťany však na koniec, najskôr vyrovnali na 58:58 a potom sériou 10:0 rozhodli o svojom postupe do finále. Ružomberok ešte zariskoval, ale domáce hráčky si skúsene postrážili koncovku 쿼티 키보드 다운로드. Piešťanské Čajky triumfovali nad MBK Ružomberok 72:66.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok 72:66 (18:10, 11:23, 20:21, 23:12)

Piešťany: T 뷰티풀 마인드 영화 다운로드. Páleníková 16, Podrugová 15, Bartáková a Zohnová po 9, Mikulášiková 2 (Smithová 11, Dudášová a Slamová po 4, Kašpárková 2)

Ružomberok: Ellenberg-Wileyová 25, Walker-Kimbroughová 22, Campbellová 5, Bozokiová 4, Mištinová 2 (Kováčiková 4, Jackovecová a Moravčíková po 2, Brownová 0)

TH: 16/14 – 15/10, Fauly: 19 – 18, Trojky: 4 – 6, Rozhodovali: Turčin, Margala, Bara

Martin Pospíšil, tréner Čajok: „Iný priebeh zápasu som ani neočakával, Ružomberok nie je súper, ktorého by sme mali porážať vysokým rozdieľom 킹아서 제왕의검 다운로드. Ružomberok má veľkú kvalitu, majú dve nové Američanky, ktoré sú výnimočné individuality. Teší ma, že sme zápas dokázali napriek všetkému zvládnuť java 1 7 jdk 다운로드. V poslednej štvrtine sme na nich našli recept, zafungovali nám veci a mám radosť, že sme po roku opäť vo finále.“

Juraj Suja, tréner Ružomberka: „Chýbala nám trošku lepšia konzistentnosť v obrane Xenonia 3. Prebudovávame družstvo, v takomto zložení sme spolu desať dní. Chýbala nám agresivita v poslednej štvrtine. Piešťany nemali faul za sedem minút 무한도전 473회 다운로드. Ťažko sa vyhráva, ak súpera nedonútite k faulom. Bol to pre nás po dlhšej dobe prvý ťažký zápas a mám z družstva dobrý pocit a pevne verím, že nás spolu čakajú pekné chvíle.“

-TS Piešťanské Čajky-

REKLAMA