Úvod Šport Basketbal: Lucia Krč-Turbová asistentkou trénera Kucsu

Basketbal: Lucia Krč-Turbová asistentkou trénera Kucsu

REKLAMA

V Piešťanských Čajkách už majú známe meno, ktoré obsadí pozíciu asistenta trénera. Hlavnému koučovi Richardovi Kucsovi bude pomáhať niekdajšia kapitánka a dlhoročná opora Čajok Lucia Krč-Turbová 손the guest 다운로드. Tá sa kvôli zdravotným problémom rozhodla s aktívnou kariérou skončiť a prijala ponuku z klubu dať sa na trénerskú dráhu.

Lucia Krč Turbová

Po tom, ako doterajší asistent Richard Kucsa nahradil v pozícii hlavného trénera Martina Pospíšila sa práve miesto asistenta uvoľnilo 세계명곡 다운로드. Za svoju asistentku si tak vybral bývalú reprezentantku SR, ktorá bola v minulosti kapitánkou a oporou Piešťan. „Teším sa na spoluprácu, keďže Lucia bola dlho súčasťou Čajok a prostredie dobre pozná 나눔고딕 코딩 폰트 다운로드. Okolnosti okolo jej zdravotného stavu ju prinútili ukončiť kariéru, ale je dobré že v basketbale pokračuje ďalej. Má bohaté hráčske skúsenosti z klubových a reprezentačných vrcholových podujatí a vyznačovala sa kvalitným hráčskym myslením, čo je vynikajúci základ na odovzdávanie empirických poznatkov 안드로이드 스카이프 다운로드. V jej situácii, kedy bude prvýkrát súčasťou realizačného tímu to bude v prvom rade o trpezlivosti a o zastabilizovaní sa na svojej pozícii 소드아트온라인 2기 다운로드. Ja osobne a aj všetci v klube máme snahu jej v tom prechode čo najviac pomôcť,“ uviedol na margo svojej novej asistentky R. Kucsa.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Lucia Krč-Turbová pôsobila ako hráčka v Piešťanských Čajkách od ich vzniku v roku 2012 hp smart. Posledné dve sezóny prakticky celé vynechala kvôli zdravotným problémom s achilovkou. Naposledy nastúpila na pár minút v zápase Slovenského pohára 2017 proti Šamorínu 손 the guest 다운로드. Dlho pretrvávajúce zdravotné ťažkosti ju prinútili skončiť s aktívnou kariérou, príležitosť pokračovať pri basketbale v pozícii asistentky trénera privítala 더퍼시픽 다운로드. „Veľmi si túto možnosť vážim. Zomlelo sa to celé rýchlo a nečakane. Po tých všetkých zdravotných peripetiách som sa rozhodla basketbalovú kariéru ukončiť 한게임 고스톱 게임 다운로드. Napriek tomu, že som sa posledný rok venovala úplne inej sfére som na basketbal nezanevrela, veď bol mojou súčasťou dlhé roky. V Piešťanoch som si to vyskúšala na palubovke, aj v hľadisku a teraz si to vyskúšam aj na lavičke Nyanko War 3.0.0 bug. Tým, že sa vraciam do známeho prostredia, tak to myslím bude o trošku jednoduchšie, ale rozhodne to nebude nič ľahké. Basketbal mám stále rada a či bude trénerské remeslo ušité pre mňa ukáže čas. Budem však rada, ak budem môcť svoje hráčske skúsenosti odovzdávať ďalej,“ povedala Lucia Krč-Turbová.

TS Piešťanské Čajky Foto: T. Hudcovič

REKLAMA