Úvod Šport Basketbal: Piešťanské Čajky odštartovali prvú fázu prípravy na sezónu

Basketbal: Piešťanské Čajky odštartovali prvú fázu prípravy na sezónu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky po niekoľkotýždňovom období voľna v pondelok odštartovali prvú fázu prípravy na nový súťažný ročník 2018/2019 adobe acrobat x pro 한글. Oficiálna spoločná príprava družstva sa síce začne až v úvode augusta, kedy budú mať Čajky pohromade väčšinu družstva, počas júna však v Piešťanoch chcú dať možnosť hráčkam zdokonaliť sa v individuálnych činnostiach 그들만의 월드컵 다운로드.

„Obdobie medzi posledným zápasom minulej sezóny a oficiálnym začiatkom prípravy na novú sezónu by som nazval, ako predprípravné obdobie One-touch download. Toto medziobdobie je zo športového hľadiska veľmi dôležité pre hráčky, kedy sa môžu pripravovať bez tlaku z prebiehajúcej sezóny. Po krátkom oddychu využijeme toto obdobie na zdokonaľovanie herných zručností a zapojíme aj prvky mierne kondičného charakteru steelheart 다운로드. Na trénovanie v priebehu júna využijeme naše domáce prostredie, ktoré nám ponúka širokú škálu využitia,“ priblížil plán štvortýždňového tréningového cyklu nový hlavný tréner Čajok Richard Kucsa Download the cacao friends font.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Júnového tréningového kempu sa zúčastnia už doteraz známe hráčky, ktoré majú podpísané zmluvy na nasledujúci súťažný ročník download dism.exe. Konkrétne ide o Rebeku Mikulášikovú, Ivanu Jakubcovú a Martinu Matejčíkovú. Simona Majtásová má zatiaľ reprezentačné povinnosti, nakoľko sa pripravuje s reprezentačnou dvadsiatkou na majstrovstvá Európy subtitles for IM Hero. Okrem nich dostali šancu pobiť sa o miesto v družstve aj mladé hráčky zo Starej Turej Tatiana Bábiková, Adriana Moravčíková, Ema Mihaljevičová a talentovaná Martina Dovčíková zo Spišskej Novej Vsi 워너원 다운로드. „Je to mix hráčok, ktoré majú zmluvu na nasledujúcu sezónu a dievčat, ktorým sme dali možnosť trénovať a ukázať sa,“ skonštatoval hlavný tréner Piešťan Richard Kucsa 유니티 패키지 다운로드.

Vedenie Piešťanských Čajok stále intenzívne pracuje na skladaní kádra pre nadchádzajúci ročník a preto je možné, že sa do tréningového procesu v júni zapoja aj ďalšie hráčky Free one piece cartoons. „Tá možnosť tu je, všetko závisí od danej situácie,“ doplnil Kucsa.

TS Foto: L. Ďuračka

REKLAMA