Úvod Novinky Basketbal: Čajky s Minskom doma odohrali infarktový zápas

Basketbal: Čajky s Minskom doma odohrali infarktový zápas

V stredu 23. januára hostili Piešťanské Čajky bieloruský Cmoki Minsk v prvom zápase štvrťfinále play-off Európskej ženskej basketbalovej ligy EWBL nateon 4 0 다운로드. Duel skončil po dramatickom priebehu remízou 55:55. Šance na postup do Final Four sú tak vyrovnané a o postupujúcom rozhodne odvetný zápas, ktorý sa uskutoční v Minsku 13 Sony Vegas 12. februára.

Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Čajky nevstúpili do duelu vôbec dobre 사브리나 다운로드. Po pár minútach prehrávali už 0:13. Potom sa im však začalo viac dariť a zvýšenou aktivitou vybojovávali vo svoj prospech viac lôpt. To sa prejavilo aj na skóre, keď začali Minsk bodovo doťahovať Vector image. Polčasový rozdiel bol jeden bod.

Druhé dve štvrtiny boli rovnako dramatické a vyrovnané. Čajky ešte tri minúty pred koncom prehrávali o šesť bodov KakaoTalk 4.4.2. V čase 37:16 Dominika Deptová trojkou znížila na 52:55. Po nej sa presadila necelé dve minúty pred koncom trojkou aj Janee Thompson a bolo vyrovnané vsphere 6.5. Ďalší kôš sa nepodarilo streliť hráčkam ani na jednej strane a duel skončil remízou 55:55. Všetko tak ostáva otvorené a o postupe sa bude rozhodovať v Minsku 티비오늘 다운로드.

Piešťanské Čajky – Cmoki Minsk 55:55 (10:15, 23:24, 41:39)

Piešťanské Čajky: Lubin 15, Thompson 12, Deptová 7, Hašková 5, Jakubcová (Mikulášiková 16, Matejčíková, Mihaljevičová) 인도 지도 다운로드. Tréner: R. Kucsa

Cmoki Minsk: Mc Cray 19, Hasper 16, Muraskaya 10, Theriot 5, Stsiapanava 2 (Sushchyk 3, Lapo, Rybalka, Vabishchevich). Tréner: A Windows 10 Explorer. Vauleu

TH: 11/8 – 7/7. Trojky: 3 – 4. Fauly: 14 – 15. Štvrtiny: 10:15, 13:9, 18:15, 14:16. Rozhodovali: Brziak, Turčin, Trocki. Divákov: 640 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드.